Phytos Kladivník 100% esenciální olej 5ml CESTRUM NOCTURNUMA

 
Efekt lupa
 

pomáhá pří kožních problémech, hojí jizvy, zklidňuje vyrážky

   
VŮNĚ

  Intenzivní, Sladká, Svěží

Dostupnost Objednáno
588 Kč
Kód produktu 1054
Značka Phytos
Kategorie 100% esenciální oleje Pro fajnšmekry
Položka byla vyprodána...
 

Kladivník 100% esenciální olej

Cestrum nocturnuma

 

Nádherná svěží, sladká, silná vůně oleje pocházejícího ze stálezelené rostliny přezdívané “Noční jasmín” nebo “Noční dáma”.
Tyto krásné poetické názvy odpovídají kráse vůně, na rozdíl od českého pojmenování Kladivník, který není příliš hezký, ale nenechte se tímto odradit.
Je vhodný pro léčbu kožních problémů, jako je akné, pupínky, jizvy a vyrážky.
Často je používán jako základ nebo fixační látka v kosmetickém průmyslu do mnoha produktů například do šamponů, krémů apod.
 
Kladivník
Lilkovité je čeleď vyšších dvouděložných rostlin z řádu lilkotvaré (Solanales). Čeleď zahrnuje mnoho agrokulturně využívaných druhů, stejně jako druhů toxických. Je také významným zdrojem jídla, koření a látek využívaných ve farmacii, zejména alkaloidů. Některé druhy se také pěstují jako okrasné či nacházejí využití v genetickém a biotechnologickém výzkumu a v experimentální biologii. Čeleď zahrnuje téměř 2 500 druhů ve 102 rodech. Největší rody jsou lilek (Solanum, asi 1 500 druhů), Lycianthes (200), tabák (Nicotiana, 95), nolana (Nolana) a kustovnice (Lycium, obojí 90).
Vůně (?) Intenzivní, Sladká, Svěží

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
phytos-logo
 
Firma Phytos je rodinnou firmou zabývající se převážně esenciálními oleji a dalšími vonnými látkami a jejich využitím.
A co si myslí majitelé firmy Phytos? " Jsme přesvědčeni, že příroda již vymyslela vše dávno před příchodem člověka, jen je třeba tyto výsledky objevit a naučit se je využívat. Mezi našimi produkty jistě najdete mnoho inspirací na toto téma."