Phytos Buddhovo dřevo 100% esenciální olej 5ml

 
Efekt lupa
 

vhodný k meditací a do parfémových směsí

VŮNĚ

Bohatá, Dřevitá, Kouřová, Sladká, Zemitá

TÓN

Fixátor vůně

Dostupnost Objednáno
116 Kč
Kód produktu 4226
Značka Phytos
Kategorie 100% esenciální oleje Pro fajnšmekry
Položka byla vyprodána...
 

Buddhovo dřevo 100% esenciální olej 5ml

 

 

Esenciální olej ze dřeva stromu Eremophila mitchelii (slovo eremophila pochází z řeckého “eremos” což znamená poušť) známý je též jako Falešný santal nebo Buddhovo dřevo má antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti, je kvalitním stimulátorem imunitního systému.

Ulevuje od bolesti svalů a kloubů. Je vhodnou přísadou do masážních směsí pro tyto obtíže. Historicky byl tento esenciální olej užíván k ošetření drobných poranění.

Buddhovo dřevo je kvalitním fixátorem vůní přírodních parfémů. Parfémovým směsím dodává jedinečnou a bohatou dřevitou až kouřovou vůni, zvýrazňuje vůně esenciálních olejů použitých ve směsi.

Esenciální olej Buddhovo dřevo je vhodný k meditaci, zklidňuje, uzemňuje a vytváří ochrannou vrstvu kolem aury. Má uklidňující a povznášející účinky, zlepšuje kvalitu spánku, je vynikající a univerzální repelent. Pro přípravu domácího repelentu přidejte do vody několik kapek oleje a před postřikem pokožky protřepejte.

Upozornění: Při přímé aplikaci na kůží je vhodné esenciální olej aplikovat ředěný např. nosným olejem, silná koncentrace může dráždit kůži.


ikonka kytičkaJe vhodné pro masáže a vtírání do kůže
Před použitím na pokožku vyzkoušejte svou citlivost na esenciální olej na malém kousku kůže.

 

 
Vůně (?) Sladká, Dřevitá, Zemitá, Bohatá, Kouřová
Tón (?) Fixátor vůně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
phytos-logo
 
Firma Phytos je rodinnou firmou zabývající se převážně esenciálními oleji a dalšími vonnými látkami a jejich využitím.
A co si myslí majitelé firmy Phytos? " Jsme přesvědčeni, že příroda již vymyslela vše dávno před příchodem člověka, jen je třeba tyto výsledky objevit a naučit se je využívat. Mezi našimi produkty jistě najdete mnoho inspirací na toto téma."