Čakrová aromaterapie - dárkový balíček aromaterapie

 
Tip tip na dárek Efekt lupa
 
  • 1 z 8
Směs 100% esenciálních olejů k harmonizaci všech 7.čaker. Dárkový balíček. 
Dostupnost Na dotaz
569 Kč
Kód produktu 1025
Značka Phytos
Kategorie Esenciální a vonné oleje
Položka byla vyprodána...
 

Čakrová aromaterapie

 

Sada čakrových aromaterapeutických směsí.

 

Neobvyklý a krásný dárek pro pro milovníky meditací a jógy.
 
Sada obsahuje sedm 5ml lahviček.
 
Sada čakrových směsí esenciálních olejů je pro Vás zabalena v dárkové krabičce.

 

Je známo, že aromaterapie je jedním z nejlepších prostředků, kterým se nechá pozitivně ovlivnit lidské podvědomí a psychika. Právě proto vonné esence velmi dobře harmonizují čakrový systém.
Z tohoto důvodu jsme se Vám rozhodli nabídnout kompletní řadu směsí esenciálních olejů, které jsou přesně namíchané pro každou ze sedmi čaker.
Jednotlivé čakry reprezentuje jedna nebo více specifických vůní, které jsou ve směsi zastoupené spolu s dalšími, které se navzájem propojují a přináší co nejsilnější účinek.

 

BAKS Skincare Co.

 

 
 
1.čakra MULADHARA – kořenová, základní
Kořenová čakra sídlí v oblasti kostrče. Ovlivňuje naši podvědomou sílu a chuť k životu, která úzce souvisí se světem ostatních živých zvířat a rostlin.
Směs obsahuje: cedrové dřevo, vetiver, hřebíček, fenykl, majoránka.

 

První čakra - je spojená se zemí, její energií a s činnostmi, které se zemí souvisí. Může to být zemědělství, ale také např. činnosti nazývané jako konzumní způsob života. Je spojena s prožíváním nejzákladnějších aspektů existence jako je potřeba jíst, pít, být v bezpečí nebo v teple. Zablokovaná první čakra způsobuje, že má člověk málo síly – fyzické, duchovní i duševní.
 
2.čakra SVADHISTANA – sexuální, sakrální
Druhá čakra sídlí nedaleko první, mezi řitní a křížovou kostí. Aktivita této čakry je dána základní lidskou potřebou přivést na svět vlastní potomky.
Směs obsahuje: cedr, cypřiš, jalovec, santal a ylang ylang.

 

Někdy se též hovoří o sexuální čakře. Má na starosti emoce, mezilidské vztahy, sexuální energii a tvořivé síly. Zablokování v této čakře způsobuje sexuální chladnost a potlačování emocí, ale platí to i opačně, potlačování emocí zablokuje tuto čakru.

 

3.čakra MANIPURA – solární, pupeční
Třetí čakra se nachází na páteři ve výši pupku. Její rovnováha hraje důležitou roli v přeměně energie, kterou přijímáme ve formě potravy, na energii životní.
Směs obsahuje: bergamot, koriandr, levanduli, pačuli a santal.

 

Je sídlem vůle osobnosti, citových vazeb a mentálních pochodů. Zablokování vede k pocitům ztráty odvahy, porážky, ztráty svobodné vůle, vytváření falešných představ a negativních myšlenkových konstrukcí.
 
4.čakra ANAHATA – srdeční
Sídlo srdeční čakry je přímo uprostřed hrudi. Zde se také rodí láska, soucit a porozumění nebo schopnost plnit si své sny. To je pro život zvlášť důležité.
Směs obsahuje: levanduli, neroli, palmarosu, růži a santal.
Jedná se o čakru lásky a vztahů. Jde jak o vztahy k sobě, tak k druhým lidem, ale i k celému světu. Její blokace způsobuje neschopnost lásku dávat i přijímat.
 
5.čakra VIŠUDDHI – krční
Tato čakra sídlí v oblasti hrtanu. Její vyrovnanost pomáhá při překonávání problémů, které souvisí zejména se schopností slovně se vyjádřit.
Směs obsahuje: benzoin, mátu peprnou, šalvěj, tymián a yzop.
 
Na starosti má mít komunikaci a projevy vůle v životě. Zablokování vede k neschopnosti se vyjádřit – vady řeči i prázdné myšlenky.

 

6.čakra ADŽŇA – čelní, třetí oko
Šestá čakra vyzařuje směrem od začátku páteře k oblasti “třetího” oka. Lidé, kteří mají tuto čakru čistou, vynikají svým intelektem a schopností vhlížet do věcí.
Směs obsahuje: bazalku, cedr, jasmín a pačuli.
 
Tato čakra se spojuje s intuicí a duchovními silami jednotlivce. Nedostatečná funkce pak vede k přízemním myšlenkám a k odmítání duchovna a esoterična.
 
7.čakra SAHASRÁRA – korunní
Poslední čakra se nachází na vrcholku lebky. Jedná se o důležitou oblast, která udržuje spojení s všeobjímajícím a nekonečným já, neboli s vyšší vesmírnou inteligencí.
Směs obsahuje: geranium, heřmánek, kadidlo, santal a verbenu.
 
Funkcí sedmé čakry má být příjem energie z kosmu. Je sídlem božské dokonalosti v člověku. Do harmonie se dostane, když jsou v harmonii všechny ostatní čakry.

 

čakry

 

 

 

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 26.5.2019
S čakrovou aromaterapií jsem moc spokojená :-)
phytos-logo
 
Firma Phytos je rodinnou firmou zabývající se převážně esenciálními oleji a dalšími vonnými látkami a jejich využitím.
A co si myslí majitelé firmy Phytos? " Jsme přesvědčeni, že příroda již vymyslela vše dávno před příchodem člověka, jen je třeba tyto výsledky objevit a naučit se je využívat. Mezi našimi produkty jistě najdete mnoho inspirací na toto téma."