Dětský Gripol - při chřipce směs 100% přírodních silic 10ml

1 hodnocení
 
Efekt lupa
 
Při chřipce, speciálně vytvořeno pro děti.  (Ravensára, citron, eukalyptus citriodora, kleč, niaouli)
 
Dostupnost Vyprodáno
99 Kč
Kód produktu 096
Kategorie Aromaterapie
Položka byla vyprodána...
 

Dětský gripol

(ravensára, citron, eukalyptus citriodora, kleč, niaouli)

směs 100% přírodních silic - při chřipce

 


Směs esencialních olejů především s antivirovými, antibakteriálními a expektoračními účinky je určena jednak pro prevenci v chřipkovém období, nebo při začínající chřipce, angíně, onemocnění dýchacích cest, bronchitidě, nachlazení, kašli a rýmě.

  • ravensára - (Ravensara aromatica) při infekčních problémech, ale také jako nervové tonikum. Má silně antivirové vlastnosti, je uznávána pro svoje obecně tonizující a protistresové účinky. 
  • citron - při bolestech hlavy, infekci dýchacích cest a má antiseptické účinky
  • eukalyptus citriodora - dezinfikuje, je účinný při rýmě a dýchacích obtížích
  • kleč - antiseptická, dezinfikuje a čistí vzduch. Pomáhá při nachlazení a rýmě
  • niaouli - (Melaleuca viridiflora) ie antidepresivní a antiseptický, tlumí bolesti hlavy. Je účinný při bronchitidě, rýmě, kašli, vhodný do sauny nebo k inhalacím. U nás je to stále velmi nedoceněný olej.Esenciální olej se získává destilací listů dřeviny, pocházející z Madagaskaru a Austrálie.
 
 
Z jednodruhových esenciálních olejů lze vytvářet také směsi, ve kterých se jednotlivé složky navzájem ovlivňují a na základě tzv. synergického efektu zesilují své působení.
ISEO (indikační směsi esenciálních olejů) jsou speciálně připravené z vybraných čistých esenciálních olejů a určené k pomoci při řešení konkrétního zdravotního problému prostřednictvím aromaterapie.
Jelikož je to velmi složitá dovednost, jsou ISEO vhodné i pro ty, kteří nemají s aromaterapií zkušenosti. Název je volen tak, aby naznačil na který problém je směs určena.
Je zajímavé, že většina nejcennějších olejů z hlediska účinků (anýz, fenykl, niaouli, tymián, tea tree a další) nemusí vonět příliš libě. Proto ani některé ISEO nemusí každému  příjemně vonět, avšak na účincích to nic nemění.
Aplikace je stejná jako u běžných esenciálních olejů (aromalampa, inhalace, masáže, koupele, odpařovače, zvlhčovače apod.)
ISEO jsou vrodné pro děti od tří let.

Eucalyptus

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5,0 1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Firma Phytos je rodinnou firmou zabývající se převážně esenciálními oleji a dalšími vonnými látkami a jejich využitím.
A co si myslí majitelé firmy Phytos? " Jsme přesvědčeni, že příroda již vymyslela vše dávno před příchodem člověka, jen je třeba tyto výsledky objevit a naučit se je využívat. Mezi našimi produkty jistě najdete mnoho inspirací na toto téma."
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.