Phytos Býk směs esenciálních olejů 10ml

 
Efekt lupa
 

Datum narození: 21. 4. – 21. 5. Astrologická směs k harmonizaci osobnosti ve znamení Býka.

Dostupnost Objednáno
121 Kč
Kód produktu 560
Značka Phytos
Kategorie Astrologické směsi
Položka byla vyprodána...
 

Býk

Datum narození: 21. 4. – 21. 5.

 

Astrologická směs 100% esenciálních olejů k harmonizaci osobnosti ve znamení Býka.

 

Směs esenciálních olejů obsahuje: bazalku, myrtu, rozmarýn.

Jedinci ve znamení Býka jsou rozhodní, energičtí, čestní, dobrosrdeční, přející a mají silnou vůli. Typickou vlastností Býku je materialismus, touha shromažďovat majetek a vytvářet si zásoby pro pocit jistoty. Jsou realističtí, racionální, praktičtí a trpěliví. Jejich životní a pracovní úsilí ovlivňuje rozvážnost, opatrnost a diplomacie, ale také houževnatost a ctižádostivost. Nejlépe se cítí v prostředí klidné harmonie domácího krbu, hojnosti a přesně vymezeného vlastnictví.

Jejich vadou je svéhlavost. Když se jim někdo vměšuje do záležitostí, narušuje jejich pohodlí, lenošení či životní prostor, ohrožují jejich majetek, mohou Býci začít jednat bezohledně a bezcitně, nebo se uzavřít do sebe a stát se tvrdošíjně nedůvěřivými a bezdůvodně žárlivými se sklonem ironizovat a kritizovat okolí.

Toto se pak může somaticky projevit bolestmi krku a krčními chorobami, obezitou, cukrovkou, nervovými chorobami z přepracování a depresemi.

Obsah: 10ml

Býk

Býk je druhé astrologické znamení zvěrokruhu s původem v souhvězdí Býka. V astrologii je Býk považován za negativní (introvertní) znamení. Je také považován za zemské znamení a je jedním ze čtyř pevných znamení. Býk je tradičně ovládán planetou Venuše.

V západní astrologii je Slunce v konstelaci Býka zhruba od 20. dubna do 21. května. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
phytos-logo
 
Firma Phytos je rodinnou firmou zabývající se převážně esenciálními oleji a dalšími vonnými látkami a jejich využitím.
A co si myslí majitelé firmy Phytos? " Jsme přesvědčeni, že příroda již vymyslela vše dávno před příchodem člověka, jen je třeba tyto výsledky objevit a naučit se je využívat. Mezi našimi produkty jistě najdete mnoho inspirací na toto téma."