Phytos Lev směs esenciálních olejů 10ml

 
Efekt lupa
 

Datum narození: 23. 7. – 22. 8 Astrologická směs k harmonizaci osobnosti ve znamení Lva.

Dostupnost Vyprodáno
121 Kč    
Kód produktu 563
Značka Phytos
Kategorie Astrologické směsi
 

Lev

Datum narození: 23. 7. – 22. 8

 

Astrologická směs 100% esenciálních olejů k harmonizaci osobnosti ve znamení Lva.

 

Směs esenciálních olejů obsahuje: cedr, mátu a šalvěj.

Jedinci ve znamení Lva jsou velkorysí, otevření, touží po okázalém blahobytu a bohatství, uznání a vysokém postavení. Lvi jsou sebevědomí, ctižádostiví, mají smysl pro spravedlnost, touhu být středem pozornosti, touhu po svobodě a nezávislosti. Také jsou nesmiřitelní vůči podlosti, klamu a křivdě.

Lvi jsou typičtí spolehlivou pamětí, cílevědomostí, vytrvalostí, rychlým rozhodováním a inklinováním k novátorství reformám.

Tito lidé bývají naivní idealisté s tendencí k panovačnosti, egoismu a ztrátě smyslu pro realitu. Pokud se sejdou nepříznivé okolnosti, může se jejich autoritativní chování změnit k uražené a pyšné nadřazenosti se sklonem k hrubosti a nebezpečné agresivitě. V mezilidských vztazích si škodí přílišnou a zbytečnou impulzivností, vášnivostí a malicherností.

Pokud trpí nedostatečnou seberealizací a zábranami může se to projevovat onemocněním srdce, páteře, revmatismem, angínami, nervovými depresemi a kožními chorobami.

Obsah: 10ml

Lev

Lev je páté astrologické znamení zvěrokruhu mající původ v souhvězdí Lva. V astrologii je Lev považován za pozitivní (extrovertní) znamení. Je také považován za ohnivé znamení a je jedním ze čtyř pevných znamení. Lev je tradičně ovládán Sluncem.

V západní astrologii je Slunce v konstelaci Lva zhruba od 22. července do 23. srpna. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
phytos-logo
 
Firma Phytos je rodinnou firmou zabývající se převážně esenciálními oleji a dalšími vonnými látkami a jejich využitím.
A co si myslí majitelé firmy Phytos? " Jsme přesvědčeni, že příroda již vymyslela vše dávno před příchodem člověka, jen je třeba tyto výsledky objevit a naučit se je využívat. Mezi našimi produkty jistě najdete mnoho inspirací na toto téma."