Phytos Štír směs esenciálních olejů 10ml

 
Efekt lupa
 

Datum narození: 24. 10. – 22. 11. Astrologická směs k harmonizaci osobnosti ve znamení Štíra.

Dostupnost Vyprodáno
121 Kč    
Kód produktu 570
Značka Phytos
Kategorie Astrologické směsi
 

Štír

Datum narození: 24. 10. – 22. 11.

 

Astrologická směs 100% esenciálních olejů k harmonizaci osobnosti ve znamení Štíra.

 

Směs esenciálních olejů obsahuje: pačuli, pomeranč a růžové dřevo.

Jedinci ve znamení Štíra se vyznačují velikým temperamentem, mimořádnou pamětí, bystrostí, všímavostí, vytrvalostí, cílevědomostí, chladnokrevností, odvahou, klidem a odolností. Také jsou nezávislí, rozhodní, ambiciózní, podnikaví, mají organizační schopnosti, představivost a úspěch v lásce.

Štíři nesnáší zbabělost, podlézavost, nezasloužená privilegia a pohrdá hlupáky. Štíři mají sklon k podezřívavosti a nedůvěřivosti, z čehož pramení i jejich pesimismus. Nemají rádi pocit cizí převahy, jsou neústupní. Jsou mistři jízlivosti a ironie,  které mohou přejít v agresivitu. U Štírů se snoubí nejkladnější lidské vlastnosti s nejhlubšími vášněmi a neřestmi v hloubi duše.

Obsah: 10ml

Štír

Štír () je osmé astrologické znamení zvěrokruhu mající původ v souhvězdí Štíra. V astrologii je Štír považován za negativní (introvertní) znamení. Je také považován za vodní znamení a je jedním ze čtyř pevných znamení. Štír je tradičně ovládán planetou Mars, ale od doby objevení Pluta je za hlavního vládce tohoto znamení považováno ono. Šipka na spodu znaku představuje jedovatý ocas Štíra.

V západní astrologii je Slunce v konstelaci Štíra zhruba od 23. října do 22. listopadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
phytos-logo
 
Firma Phytos je rodinnou firmou zabývající se převážně esenciálními oleji a dalšími vonnými látkami a jejich využitím.
A co si myslí majitelé firmy Phytos? " Jsme přesvědčeni, že příroda již vymyslela vše dávno před příchodem člověka, jen je třeba tyto výsledky objevit a naučit se je využívat. Mezi našimi produkty jistě najdete mnoho inspirací na toto téma."