Phytos Devirol směs 100% esenciálních olejů 10ml

 
Novinka Efekt lupa
 

čistí prostor od nežádoucích patogenů

Dostupnost Objednáno
164 Kč
Kód produktu 980
Značka Phytos
Kategorie Dezinfeční a antibakteriální prostředky
Položka byla vyprodána...
 

Devirol

směs 100% esenciálních olejů 10ml

 

Je všeobecně známo, že řada esenciálních olejů vykazuje antimikrobiální, antivirové, antifungicidní a protizánětlivé vlastnosti.
Firma Phytos, jako reakci na současnou nepříjemnou situaci, do které jsme se všichni dostali, vyvinula novou směs esenciálních olejů, které podle dostupných údajů vykazují tyto vlastnosti nejsilněji.
Devirol je komplikovaná směs esenciálních olejů určená především k vyčištění prostorů od nežádoucích patogenů a ochraně před jejich vlivy.

 

Použití:

  • Inhalační: čističky vzduchu, zvlhčovače, difuzéry, vodní vysavače, aromalampy, inhalátory a pod. zařízení – použití, jako u běžných směsí esenciálních olejů.
  • Vnější použití: několik kapek rozetřít na chodidla, zde se olej vstřebává nejpomaleji a tím dosáhneme déletrvajícího účinku .

 

Upozornění: neužívat vnitřně, těhotnými a kojícími ženami a malými dětmi, nestříkat na roušky.

 

Směs Devirol obsahuje:  Bílou šalvěj, Červený tymián, Eukalyptus globulus, Fenykl, Lemon Tea Tree, Manuku, Meduňku, Mexickou Mátu, Pačuli a Ravensáru.
Pozn.: ve snaze urychlit dostupnost tohoto výrobku, bude dočasně dodáván s ručně psanou etiketou, než tiskárna etikety vyrobí.

Není vhodné pro těhotné ženy
V těhotenství a při kojení doporučujeme se tomuto oleji vyhnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
phytos-logo
 
Firma Phytos je rodinnou firmou zabývající se převážně esenciálními oleji a dalšími vonnými látkami a jejich využitím.
A co si myslí majitelé firmy Phytos? " Jsme přesvědčeni, že příroda již vymyslela vše dávno před příchodem člověka, jen je třeba tyto výsledky objevit a naučit se je využívat. Mezi našimi produkty jistě najdete mnoho inspirací na toto téma."