Voono Barva na vlasy henna - Wine red 100g non toxic

 
Tip Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Obarvěte si vlasy bylinkami. Chytá vínově, jestli je právě červená váš styl, WINE RED bude určitě ta správná volba.

Dostupnost Na dotaz
259 Kč
Kód produktu 734
Značka Voono
Kategorie Přírodní barvy na vlasy
Položka byla vyprodána...
 

Barva (henna) na vlasy wine red 100g

 
100% rostlinné barvy na vlasy. VOONO jsou vyráběny z indických bylin vysoké kvality. 

 

Henna /Lawsonia/ je keř až 4m vysoký s malými podlouhlými lístky, které obsahují barvivo. 
Čím vyšší je teplota vzduchu, tím více barviva listy obsahují. 

 

Díky rostlinným barvám jsou naše vlasy pevnější, lesklejší, rychleji rostou a vlasová pokožka je zdravá, bez lupů a jiných nepříjemností.

 

Oproti odstínům COPPER chytá vínově, nikoli zrzavě. Jestli je právě červená váš styl, WINE RED bude určitě ta správná volba.
 
Velkou výhodou barev VOONO je nepochybně to, že jsou rostliny šetrně namlety na velmi jemný prášek, ze kterého se snadno umíchá dokonale hladká pasta.
Čím jemnější totiž bylinná směs je, tím lépe se s barvící směsí pracuje – barva se nedrolí, nesype se všude po podlaze a do vlasů se snadno vtírá.
Pokud tedy máte pocit, že je aplikace rostlinné barvy vždy náročná a zdlouhavá, u VOONO se něčeho takového rozhodně nemusíte obávat.

 

Návod: prášek zalijte vodou o 60-90°C. Barvu stačí mít na hlavě 45 min.
Detailní návod k použití naleznete v příbalovém letáku.
Finální výsledek závisí samozřejmě na vašem předchozím barevném odstínu ;-).

 

  • dobře chytá
  • intenzivní barva
  • kompletně bez chemie
  • vínově červená
  • šetrná k pokožce
  • snadno se míchá
 
Složení: Indigo, Henna lawsonia, AmlaHarad, Shikakai, Brahmi, Bhringraj
 

Vzorník

Jaký odstín vykouzlí Henna wine red na Vašich vlasech?


 

A jak je to s kvalitou této henny?
 
Není henna jako henna, tvrdí mnoho žen, které se barví rostlinnými barvami.
Rostlinné barvy na vlasy – hennové barvy asi není potřeba dlouze představovat. V dnešní době jsou již velice dobře známy, a to zejména v kontrastu k barvám chemickým, které nejsou vhodné ani pro náš organismus, ani pro životní prostředí. Díky rostlinným barvám jsou naše vlasy pevnější, lesklejší, rychleji rostou a vlasová pokožka je zdravá, bez lupů a jiných nepříjemností.
100% rostlinné barvy na vlasy VOONO jsou vyráběny z indických bylin vysoké kvality.
S bylinami, které se na barvení vlasů používají, se to má totiž stejně, jako třeba s čajem. Můžete si koupit čaj v dobré čajovně, který je ručně sbíraný a zpracovaný těmi nejlepšími metodami tak, aby si z něj koncový zákazník odnesl to nejlepší. Pak ale existují čaje, které mají s kvalitním čajem pramálo společného – jde spíš o jakousi nevzhlednou směs zbytků, které se zabalí do čajových sáčků a prodají za pár korun.
S rostlinnými barvami je to úplně stejné. Některé lístky henny vypadají nezdravě, jsou vysušené a jejich barvící a regenerační schopnosti jsou minimální. Henna, o kterou se pěstitelé starají s tou největší pílí, má sytě zelenou, šťavnatou barvu a její účinky na vlasy a vlasovou pokožku jsou s tou nekvalitní naprosto nesrovnatelné.
V rostlinných barvách VOONO najdete hennu a byliny v té nejlepší kvalitě – čerstvé a voňavé. Poznáte to už při míchání barvící směsi. Voní totiž úplně jinak a má svěží zelenou barvičku.
Velkou výhodou barev VOONO je nepochybně to, že jsou rostliny šetrně namlety na velmi jemný prášek, ze kterého se snadno umíchá dokonale hladká pasta. Čím jemnější totiž bylinná směs je, tím lépe se s barvící směsí pracuje – barva se nedrolí, nesype se všude po podlaze a do vlasů se snadno vtírá. Pokud tedy máte pocit, že je aplikace rostlinné barvy vždy náročná a zdlouhavá, u VOONO se něčeho takového rozhodně nemusíte obávat.
 
 
 
 
 

 

Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 14.4.2018
S produktem jsem velmi spokojená a příjemně překvapená celkově se službami obchodu U Barverky.
5
KB Avatar autora | 22.2.2018
Krásná barva, chytla bezvadně i na chemicky obarvené tmavě hnědé vlasy, už nechci žádnou jinou :)
5
HT Avatar autora | 22.2.2018
Chytlo i na moji kastanove hnedou,na vlasy do pulky zad postacila 1 barva
voono-henna
Za nadstandardně etickou politikou české značky VOONO stojí expertní tým dbající nejen na původ veškerých surovin k výrobě kosmetiky, ale také na striktní zákaz testování na zvířatech. Každý z produktů VOONO v sobě skrývá příběh těch nejčistších rostlin.
Vysoká kvalita se odvíjí od zkušeností žen po mnoha generací. Neustáváme ve vývoji dalších produktů, které zlepšují nejen fyzický, ale i duševní stav.