Hydrophil sisalový sáček na mýdlo non toxic

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

sáček na mýdlo ze sisalu. Krásný, funkční, jednoduchý.

Dostupnost Na dotaz
99 Kč
Kód produktu 1118
Značka Hydrophil
Kategorie Kosmetika a osobní hygiena
Položka byla vyprodána...
 

sisalový sáček na mýdlo

 

Sáček na mýdlo ze sisalu. Krásný, funkční, jednoduchý.
Do pytlíku můžete naskládat malé kousky mýdla (a tím vytvořit jedno nové) anebo do něj dáte rovnou celé mýdlo a máte jistotu, že ho vypotřebujete opravdu až do morku kostí, kdyby nějaké mělo.

 

V čem je fajn:
  • Dá skvěle použít ve sprše, nevyklouzne vám z ruky a je dokonale propustný, takže vzápětí budete mít v ruce krásně napěněnou a voňavou houbu (ideální mýdlo si můžete vybrat třeba tady),
  • jako vedlejší efekt šetření mýdlem si uděláte příjemnou celotělovou masáž, což se bude líbit především vaší kůži, která se zbaví starých šupinek a lymfatickému systému, který se rozproudí,
  • vypadá vážně hezky. :-)
Co je to sisal?
Sisal je materiál, který se získává z listů agáve sisalové. Jedná se o obnovitelný zdroj. Vlákna z listů jsou velmi pevná, vyrábí se z nich bytový textil, koberce, ale i lana. Díky tomu, že je přírodní a velmi odolný, tak je oblíbený mezi floristy a bytovými návrháři. A také v Hydrophilu :-)

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

logo-eng-1

Za značkou Hydrophil stojí partička tří kamarádů z Hamburku. 
Kluci měli nejprve blog - blog o vodě, protože bez vody není život a je třeba se o ni starat. A mluvit o tom, že je třeba se o ni starat! 
V létě 2013 během cyklovýletu začali ti tři vymýšlet, jak by se dalo a zda by se dalo vyvíjet produkty, které budou nejen veganské, ale také ideálně 100% šetrné k vodě.