Made Sustained Skleněná lahev Knight (0,55 l) 100% ekologická

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4
Ze skla chutná nejlépe. Borosilikátové sklo se šroubovacím bambusovým víčkem.
Dostupnost Na dotaz
365 Kč
Kód produktu 1004
Značka Made Sustained
Kategorie Láhve
Položka byla vyprodána...
 

Skleněná láhev s šroubovacím bambusovým víčkem 0,5l

Tato elegantní skleněná láhev je vyrobená z pevnějšího, přitom lehčího borosilikátového skla, které dokáže odolat teplotním výkyvům.
Made Sustained přichází se skleněnou lahví Knight minimalistického designu. Má jednoduchý, funkční tvar, je bytelně navržená a vyrobená z odolného borosilikátového skla. Díky perfektně tesnícímu bambusovému víčku neuroní ani kapičku.
Objem 550 ml je ideálně kompaktní - máte sebou dostatečné množství tekutin a přitom se vám lahev všude vejde. 
Pokud se budete řídit zásadou pozvolného ochlazování, můžete si do ní dát horké, studené i perlivé nápoje. Čaj na zahřátí, nebo osvěžující pití s ledovými kostkami – žádný problém. Sklo na rozdíl od plastů si s nimi hravě poradí a neabsorbuje jejich pachy. 
 

 

Vyrobena z výjimečného borosilikátového skla

Ze skla voda chutná nelépe a navíc se mnohem lépe se udržuje než plast, nepoškrábe se (což se u plastových lahví může snadno stát i jen po několika pečlivých umytích). Také nepřejímá barvy ani pachy a samozřejmě do vody nevypouští žádné nebezpečné toxiny jako jsou ftaláty nebo BPA (Bisfenol-A).
Borosilikátové sklo, ze kterého je tato ekologická lahev vyrobená, je výjimečné - je odolné teplu i mnoha pádům, pevnější a přesto lehčí než běžné sklo. I díky těmto vlastnostem se borosilikátové sklo používá pro výrobu potápěčské techniky nebo laboratorního skla.
Jen upozorňujeme, že i přesto, že borosilikátové sklo je výrazně odolnější než běžné, tak je třeba s lahví zacházet opatrně - zcela nerozbitná samozřejmě není.
Lahev je vyrobena z recyklované skloviny. Je velmi ekologická – jistě si dovedete představit to množství petlahví, které jejím používáním ušetříte. Varné sklo však nelze vyhazovat do zeleného či bílého kontejneru. Až lahev doslouží, doporučujeme ji odnést do sběrného dvora, případně vyhodit do směsného odpadu.

 

Složení: borosilikátové sklo, víčko: bambus, plast, silikonové těsnění
Rozměry: 
Průměr 6,5 cm, výška 23 cm
Váha: 295 g
Průměr hrdla: 3cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: