Rcup znovupoužitelný hrnek227ml krémový/tyrkysový

 
Efekt lupa
 
opakovaně použitelný kelímek na kávu či čaj vyrobený z recyklovaných jednorázových papírových kelímků. Zatím jediný na celém světě!
Dostupnost Na dotaz
429 Kč
Kód produktu 132
Značka rCup
Kategorie Láhve
Položka byla vyprodána...
 

Znovupoužitelný kelímek 227ml Krémová/tyrkysová

 

Pokud sháníte opakovaně použitelný kelímek na kávu nebo čajdu, právě jste našli ten pravý! Je prvním opakovaně použitelným kelímkem na kávu/čaj vyrobený z recyklovaných jednorázových papírových kelímků.
Zatím jediný na celém světě! 

 

rCUP - neteče, nepálí a udržuje váš nápoj déle teplý nebo studený (u kávy je to více než hodina, u čaje ještě déle).
Snadno se otevírá i zavírá jednou rukou a při pití z něj nemusíte srkat jednou malou dírkou. Můžete z něj totiž pít po celém obvodu.
Budete ho prostě milovat! Celý život.
 
rCUP je jako jediný vyroben z jednorázových papírových šálků, které jsou v kavárnách po celém světě používány každý den.
Celý kelímek je samozřejmě bez obsahu BPA.

 

7 velmi dobrých důvodů proč se do něj zamilovat na celý život

Důvod č. 1 - Pro lepší svět
Každý nákup kelímku rCUP představuje udržitelné řešení opakovaného využití odpadu. Vnější izolační vrstva rCUPu je totiž vyrobena z použitých jednorázových papírových kelímků na kávu či čaj.
Víte, že průměrně každý z nás spotřebuje až 350 jednorázových kelímků za rok? Představte si tu horu odpadu! Jeden takový kelímek se rozkládá až 20 let. Papírové kelímky s vnitřní vrstvou polyetylenu navíc nelze v České republice recyklovat.
S kelímkem rCUP už jednorázové kelímky nepotřebujete. Když se o něj budete dobře starat, vydrží vám nejméně 10 let a pak jej lze opět recyklovat.

 

Důvod č. 2 - Je recyklovaný i recyklovatelný
Ano, je velký rozdíl mezi recyklovatelným a recyklovaným. Jiné opakovaně použitelné kelímky jsou obvykle jen recyklovatelné, ale například silikon je recyklovatelný jen velmi obtížně. Při výrobě kelímku rCUP byly použity již použité jednorázové kelímky a přesto je i nadále plně recyklovatelný.
 
Důvod č. 3 - Stačí jedna ruka
Díky inovativnímu designu rCUPu vám postačí jedna ruka na otevírání i zavírání. Stačí jeden stisk a kelímek se otevře, dalším stiskem se zase jednoduše zavře. Je prostě ideální, i když běháte po nákupech nebo třeba telefonujete.
 
Důvod č. 4 - 100% těsní
Třikrát hurá! Už žádná káva vylitá v notebooku nebo na stránkách vaší oblíbené knihy. rCUP můžete přenášet v tašce, batohu, běžet na autobus či skákat ze schodů. Neunikne ani kapka.
 
rcup_tesni1
Důvod č. 5 - Konec srkání
Díky unikátnímu řešení pití nápoje po celém obvodu víčka si svůj nápoj vychutnáte naplno. Už žádné srkání, s rCUPem budete pít jako z klasického hrníčku.

 

Důvod č. 6 - Nejlepší řešení pro milovníky dobré kávy
Srdce fanoušků dobré kávy teď zaplesá. Jestli i vy milujete kávu, tak zcela určitě ne jen její chuť, ale i vůni. rCUP vám garantuje, že si díky důmyslnému designu užijete obojí.
Designéři navíc při jeho výrobě oslovili i zkušené baristy a majitele vyhlášených kaváren, aby měli jistotu, že rCUP kvalitu kávy nijak neohrozí a udrží ji ve správné teplotě.

 

rcup_nejreseni1
Důvod č. 7 - Opakovatelně použitelný a plně izolovaný
To nejlepší nakonec. rCUP můžete používat opakovaně pořád dokola a on vám garantuje, že bude dobře sloužit a teplotu vaší kávy udrží až 1 hodinu a 20 minut. V případě čaje až 1 hodinu a 40 minut.
 

Pár snadných tipů k užívání

 
Než se s rCUPem důkladněji seznámíte může to chvíli trvat. Proto přinášíme pár jednoduchých tipů, které vám to usnadní.
1 . Otevíráme a zavíráme
Je to jednoduché, jedním zmáčknutím otevřete, dalším zmáčknutím zavřete. Pokud je víčko po zmáčknutí dole, je rCUP otevřený. Pokud je víčko nahoře, je kelímek zavřený a pečlivě chrání teplotu vašeho nápoje.

 

rcup_jednaruka

 

2. Neplňte váš rCUP nad rysku
Pokud nechcete, aby se vám váš lahodný nápoj přesunul nechtěně do tašky, tak kelímek neplňte nad vyznačenou rysku na vnitřní straně kelímku.
3. Pozor na horké nápoje
Horký nápoj nad 65 °C může díky páře způsobit podtlak uvnitř kelímku. Pokud vám tedy víčko nejde otevřít zachovejte chladnou hlavu, povolte víčko mírným pootočením, aby se tlak uvnitř kelímku snížil.
Nesnažte se víčko mačkat velkou silou, mohlo by dojít k vystříknutí horkého nápoje nebo páry.
 

Jak se o rCUP starat, aby s vámi zůstal dlouhé roky?

Pokud vám záleží na ochraně přírody, udržitelnost je vám velmi blízká a rozhodnete se pro rCUP, pak vězte, že je potřeba i o něj se udržitelně starat, aby vám dělal společnost co nejdéle.Jak na to?
 
  • Pravidelně (ideálně po každém použití) jej vymývejte a udržujte čistý. Kelímek je vodotěsný pouze tehdy pokud jsou všechny jeho části udržovány naprosto čisté.
  • Můžete jej bez obav mýt v myčce. Pouze vždy dohlédněte na to, aby bylo v horní části, kam běžně dáváte skleničky. Pokud jej v myčce umístíte mezi mastné nádobí, mohou na něm zůstat skvrny. Pokud k tomuto dojde, smíchejte lžičku sody a vodu a nechte v kelímku 20 minut působit. Poté důkladně opláchněte.
  • Nikdy jej nepoužívejte v mikrovlnné troubě!

 

rcup_jaksestarat

 

Barva: krémová/tyrkysová
Hmotnost: cca 220 g
Materiál: vnitřní plášť: polypropylen, vnější plášť: papírová drť recyklovaných kelímků, těsnění: silikon
Objem: 227 ml
Rozměry: Výška: 133 mm s víčkem, 110 mm bez víčka; průměr dna 64 mm; průměr víčka 84 mm
Země původu: Navrženo ve Velké Británii. Vyrobeno v Číně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: