Tierra Verde Skleněná láhev 0,5l 100% Ekologická

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4
Ze skla chutná nejlépe. Skleněná lahev se šroubovacím bambusovým víčkem. 
Dostupnost Na dotaz
349 Kč
Kód produktu 2010
Značka Tierra Verde
Webová stránka značky eshop.tierraverde.cz/
Kategorie Láhve
Položka byla vyprodána...
 

Skleněná láhev s šroubovacím dřevěným víčkem 0,5l

Tato elegantní skleněná láhev je vyrobená z pevnějšího, přitom lehčího borosilikátového skla, které dokáže odolat teplotním výkyvům.
Pokud se budete řídit zásadou pozvolného ochlazování, můžete si do ní dát horké, studené i perlivé nápoje. Čaj na zahřátí, nebo osvěžující pití s ledovými kostkami – žádný problém. Sklo na rozdíl od plastů si s nimi hravě poradí a neabsorbuje jejich pachy. 
Skleněná láhev má ergonomický tvar, takže se pohodově uchopuje, dřevěné víčko s vnitřkem z plastu suprově těsní.
Tvrdé, kvalitní sklo se tak snadno jako plast nepoškrábe. Pokud lahev budete mýt v ekologických prostředcích, máte jistotu, že pijete zdravě a bezpečně.
Do vašeho nápoje nebude uvolňovat žádné škodliviny. Neobsahuje toxické olovo a kadmium, které lze laboratorními testy objevit v některých skleničkách, a samozřejmě ani BPA či ftaláty vlastní nekvalitním plastům.
Přestože je borosilikátové sklo odolnější než běžné sklo, s lahví je potřeba zacházet opatrně, aby vám dělala službu po skutečně dlouhý čas.
Lahev je vyrobena z recyklované skloviny. Je velmi ekologická – jistě si dovedete představit to množství petlahví, které jejím používáním ušetříte. Varné sklo však nelze vyhazovat do zeleného či bílého kontejneru. Až lahev doslouží, doporučujeme ji odnést do sběrného dvora, případně vyhodit do směsného odpadu.

 

Složení: borosilikátové sklo, plast, dřevo.

Země původu: Česká republika

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 16.1.2021
Spokojenost, hezký design.
tierra-verde-ekodrogerie
Firma Tierra Verde je jednou z nejoblíbenějších českých firem zabývající se výrobou ekologických mycích, pracích prostředků. Zaměřují se také na bezobalový prodej a ekologickou domácnost. 
Jejich cílem je (znovu)objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, společnost a Planetu.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.