Náramek fosilie santalového dřeva

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 5
Náramek je kombinací fosilie santalového dřeva, jaspisu a kalcitu. Harmonizuje a čistí energie. 
 
Dostupnost Na dotaz
219 Kč
Kód produktu 1104
Značka U Barverky
Kategorie Náramky a náhrdelníky
Položka byla vyprodána...
 

Náramek z fosilie santalového dřeva

 
Náramek je kombinací tibetského achátu a kalcitu. Harmonizuje a čistí energie.
 
Již odnepaměti se využívala síla, energie polodrahokamů, minerálů. Užívala se jak léčbě fyzických, tak i psychických slabostí.
Využijme jejich krásu, ozdobme se jimi a využijme jejich schopnosti ;-).
 
Kalcitje kámen, který je schopen výrazně zesilovat a čistit energii ve svém okolí – odvádí negativní a posiluje pozitivní. Schopnost zesilovat energii je dána jeho schopností dvojlomu – vše, co jím prochází, se zdvojí.
Lze jej využít k pročištění  a sladění činnosti celého energetického systému stejně tak jako k pročištění a nabití energie v prostoru.
Umístění kalcitu v prostoru, kde se setkává větší množství lidí, zlepší, projasní a celkově rozveselí atmosféru, podpoří vitalitu a tvořivost všech zúčastněných.
Je to vhodný kámen spíše pro neformální a přátelská setkání, nebo pokud je třeba odlehčit tíživou atmosféru.
Jaspis známý jako blahodárný živitel. Nabízí podporu a pomoc ve chvílích stresu, přináší klid a uvědomění celku. Používá se při léčbě, sjednocuje všechny aspekty života. Jaspis připomíná lidem, aby si navzájem pomáhali. Harmonizuje čakry a dá se použít k jejich správnému nastavení.
Každá barva jaspisu náleží jedné čakře.
Tento kámen pomáhá při šamanských cestách a vzpomínání si na sny. Pohlcuje negativní energie a současně pročišťuje a uvádí do rovnováhy čakry a auru.Zaisťuje ochranu a uzemňuje energii těla. Dodává odvahu proniknout důrazně ke kořeni problému.
Současně podněcuje čestné chování k sobě samému. Nabízí pomoc během konfliktů, ke kterým v životě nevyhnutelně dochádza.Jaspis podporuje oběhový systém, trávení a funkci pohlavních orgánů. Udržuje rovnováhu minerálních látek v lidském těle. Zvlášť dobře účinkuje a zvyšuje jak drahokamový elixír, neboť v takové podobě nevyvolává příliš velké tělesné podráždění.
 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.