Náramek klidu a velké síly

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2
Náramek je kombinací zeleného jadeitu a rubínu zoisitu anyolitu s ozdobičkou z chirurgické oceli. Přináší na jednu stranu klid a mír na stranu druhou oheň do srdce a sílu k velkým činům.
Dostupnost Na dotaz
219 Kč
Kód produktu 1092
Značka U Barverky
Kategorie Náramky a náhrdelníky
Položka byla vyprodána...
 

Náramek klidu a velké síly

Náramek je kombinací zeleného jadeitu a rubínu zoisitu anyolitu 
 
Již odnepaměti se využívala síla, energie polodrahokamů, minerálů. Užívala se jak léčbě fyzických, tak i psychických slabostí.
Využijme jejich krásu, ozdobme se jimi a využijme jejich schopnosti ;-).

CO kameny umí?

JADEIT -  j  nejuctívanějším a nejvíce ceněným kamene Dálného východu, kde se stal, vlivem svých harmonických vlastností, symbolem míru a klidu. Ve starém Egyptě byl ctěn jako kámen lásky, vnitřního míru, harmonie a rovnováhy, v arabském světě jako ochrana proti všemu zlému. 
Podporuje naši vnitřní vyrovnanost, která je přirozenou podmínkou jistoty v našem každodenním jednání. Pomáhá nám zachovávat si v každé situaci chladnou hlavu, zbavuje nás předsudků a provokuje v nás aktivitu a dynamiku. Jemné vibrace vysokých frekvencí zeleného jadeitu uvádějí celý náš organismus do harmonické jednoty. 
Rubín Zoisit-Anyolit  - Nádherný Rubín Zoisit - Anyolit zbarvený dozelena místy růžový a pískový.
Říká se, že rubín - je oheň srdce.
Rubín byl odpradávna váženým a ctěným drahým kamenem podobně jako diamant, byl součástí královských pokladů. Je to symbol majestátnosti a vznešenosti.
V Indii ho nosili Maharaja na čele jako symbol síly a lásky. Na trhu patří mezi nejdražší kameny nejvyšší třídy.
V Indii ho nazývali Rat na ryze - kámen císařský rodů.
Je symbolem bouřlivé a strastiplné lásky, jeho účinek je opravdu velmi mocný.
Říká se, že majitel rubín by měl být při jeho nošení opatrný, neboť povzbuzuje k velkým činům.
Podporuje naši lásku k pravdě pokud moudrosti.
V rukou vůdců dává velké schopnosti.
V rukou obyčejných přináší úspěch, lásku a štěstí.
Rubín prý dává sílu lva, nebojácnost, svobodu orla a moudrost země.
 Pokud ho má na rukou žena, prý jí zaručí plodnost. Ale také pozor, posiluje prý i negativní znaky charakteru - jako egoismus, nemilosrdnost, divokost ... proto jej třeba nosit s opatrností.
Rubín symbolizuje oheň srdce - lásku srdce, sílu lásky a života. Rubín symbolizuje energii, která spaluje všechno špatné. Propojuje různé hierarchie - sílu a city, například splynutí sexuality s vnitřní láskou a touhou po splynutí s milovanou osobou .
Podporuje celou škálu emocí a tužeb, dokáže "uskutečnit" měsíc lásky. Pokud chcete posílit slábnoucí lásku, darujte milované osobě rubín - je schopen znovu rozdmýchat plameny lásky, a to oboustranně.  Rubín pomáhá zahánět smutek, dodává dobrotu a veselost, posiluje paměť.
 
 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: