Náramek Obsidián s křišťálem z polodrahokamů

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2
Náramek je kombinací černého vločkového obsidiánu, tygřího oka a lámaného křišťálu - ochraňuje před negativními vlivy.
Dostupnost Na dotaz
219 Kč
Kód produktu 930
Značka U Barverky
Kategorie Náramky a náhrdelníky
Položka byla vyprodána...
 

Náramek Obsidián s křišťálem

 

Tento náramek je kombinací černého vločkového obsidiánu, tygřího oka a lámaného křišťálu - ochraňuje před negativními vlivy.
 
Již odnepaměti se využívala síla, energie polodrahokamů, minerálů. Užívala se jak léčbě fyzických, tak i psychických slabostí.
Využijme jejich krásu, ozdobme se jimi a využijme jejich schopnosti ;-).
 
Obsidián - Obsidián je nositelem posilující energie a je typický pro svůj dvojaký charakter. Dvojaký charakter znamená, že obsidián ochraňuje svého nositele před negativními vlivy, ale zároveň může být využit i na špatné věci. Špatným lidem má schopnost také pomoci, a to v nekalých činnostech. Je prostoupen dobrými i špatnými silami, a proto je vhodné jej nosit spolu s regulujícím křišťálem. Pokud je jeho síla směřována pro dobré věci, nejlépe pro dobro nejen svého majitele, ale pro veřejné blaho, může přinést opravdu výrazné změny k lepšímu.
Křišťál - je pokládán za klíč k moudrosti. Povzbuzuje jasnozřivost, zesiluje energii, pohlcuje, reguluje a uvádí do harmonie.
Tygří oko je mocný ochranný, stabilizující a uzemňující kámen. Posiluje sílu vůle, praktičnost a správně použití síly. Přináší prosperitu a štěstí. Je vhodným ochranným kamenem na cesty. Také nám pomáhat nahlížet na věci bez iluzí.

 

 

kristal

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.