Náramek proti stresu

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Náramek z fialového jaspisu, howlitu a lávy rozpouští stres, dodává klid , emoční rovnováhu.

Dostupnost Na dotaz
219 Kč
Kód produktu 946
Značka U Barverky
Kategorie Náramky a náhrdelníky
Položka byla vyprodána...
 

Náramek energetický granát s howlitem

Tento náramek je sestaven z z fialového jaspisu, howlitu a lávy rozpouští stres, dodává klid , emoční rovnováhu.
 
Již odnepaměti se využívala síla, energie polodrahokamů, minerálů. Užívala se jak léčbě fyzických, tak i psychických slabostí.
Využijme jejich krásu, ozdobme se jimi a využijme jejich schopnosti ;-).

 

CO KAMEN UMÍ?

Jaspis - známý jako blahodárný živitel. Nabízí podporu a pomoc ve chvílích stresu, přináší klid a uvědomění celku. Používá se při léčbě, sjednocuje všechny aspekty života. Jaspis připomíná lidem, aby si navzájem pomáhali. Harmonizuje čakry a dá se použít k jejich správnému nastavení.
Každá barva jaspisu náleží jedné čakře.
Tento kámen pomáhá při šamanských cestách a vzpomínání si na sny. Pohlcuje negativní energie a současně pročišťuje a uvádí do rovnováhy čakry a auru.Zaisťuje ochranu a uzemňuje energii těla. Dodává odvahu proniknout důrazně ke kořeni problému.
Současně podněcuje čestné chování k sobě samému. Nabízí pomoc během konfliktů, ke kterým v životě nevyhnutelně dochádza.Jaspis podporuje oběhový systém, trávení a funkci pohlavních orgánů. Udržuje rovnováhu minerálních látek v lidském těle. Zvlášť dobře účinkuje a zvyšuje jak drahokamový elixír, neboť v takové podobě nevyvolává příliš velké tělesné podráždění.
Howlit Bílýje krystal pomáhající nalézt pravdu v sobě samém a ve svém okolí. Vytváří emoční rovnováhu, která umožňuje rozpustit veškeré duševní blokády. Přináší harmonii a mír a stimuluje nové nápady. Zmenšuje obavy z budoucnosti. Povzbuzuje vášeň, hluboké city a zamilovanost. Je vhodný pro relaxaci, doplnění pozitivní energie, zlepšení nálady a pro získání radosti i z drobností. Pomáhá osvojit si optimistický pohled na život.
Láva - je krví země. Má obrovskou životodárnou neutuchající sílu Matky země, 
- probouzí sílu a paměť krve svého nositel, dobrou náladu, vitalitu a chuť do života.
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.