Phytos Přírodní parfém - Raat Raani Přírodní produkt

 
Efekt lupa
 

svěží květinová s citrusovým nádechem

 

Dostupnost Zvolte variantu Odeslání do 3 dnů Odeslání do 3 dnů
objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
457 Kč 145 Kč od 145 Kč    
Kód produktu 2220/5ML 2220/1ML Zvolte variantu
Značka Phytos
Kategorie Parfémy
 

Přírodní parfém raat raani 1ml

V parfému naleznete výraznou, sladkou a intenzivní vůni.

 

Raat Raani (Cestrum nocturnum - kladivník) je jednou z nejsilněji vonících silic, proto je široce používána při výrobě parfémovaných produktů.

Dovolte nám představit zcela jedinečné přírodní parfémy, které jsou vyráběny tradičním a šetrným způsobem již pět tisíc let.
První záznamy o těchto parfémech pocházejí z dalekého orientu, kde používají úplně stejný postup dodnes a to zcela bez použití moderních technologií nebo chemických látek.

 

Kladivník
Lilkovité je čeleď vyšších dvouděložných rostlin z řádu lilkotvaré (Solanales). Čeleď zahrnuje mnoho agrokulturně využívaných druhů, stejně jako druhů toxických. Je také významným zdrojem jídla, koření a látek využívaných ve farmacii, zejména alkaloidů. Některé druhy se také pěstují jako okrasné či nacházejí využití v genetickém a biotechnologickém výzkumu a v experimentální biologii. Čeleď zahrnuje téměř 2 500 druhů ve 102 rodech. Největší rody jsou lilek (Solanum, asi 1 500 druhů), Lycianthes (200), tabák (Nicotiana, 95), nolana (Nolana) a kustovnice (Lycium, obojí 90).

 

cestrum nocturum

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
phytos-logo
 
Firma Phytos je rodinnou firmou zabývající se převážně esenciálními oleji a dalšími vonnými látkami a jejich využitím.
A co si myslí majitelé firmy Phytos? " Jsme přesvědčeni, že příroda již vymyslela vše dávno před příchodem člověka, jen je třeba tyto výsledky objevit a naučit se je využívat. Mezi našimi produkty jistě najdete mnoho inspirací na toto téma."
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.