Dárkový balíček - Propolis

 
Tip tip na dárek Efekt lupa
 
  • 1 z 6

propolisová mast + tinktura 

Dostupnost Objednáno
259 Kč
Kód produktu 4112
Značka U Barverky
Kategorie Dárky
Položka byla vyprodána...
 

Dárkový balíček PROPOLIS

 

Pro milovní přírodní medicíny

 

Propolisová mast 50ml

Používá se k péči o kůži a regeneraci při hojení zacelených ran, je vhodná k péči o prochlazenou kůži a při dalších kožních problémech.

Propolisová tinktura 50ml

Je vhodná při angíně, chřipce a nachlazení. Podporuje imunitní systém a upravuje obranyschopnost těla. Podporuje zdraví dutiny ústní (zuby a dásně). Vhodná je na afty, opary a záněty dásní. Propolis používáme rovněž na bradavice.

honey-bees-326337_1920

Propolis (méně často dlužsmoluňkavčelí tmel) je pryskyřičná látka příjemné aromatické vůně. Je produktem stavební činnosti včely medonosné ve včelstvu. Nabývá různých barevných odstínů od zelenožluté až k temně hnědé podle stáří a původu.Surovinu k tvorbě propolisu sbírají včely na rostlinách produkujících pryskyřičné látky. Při zpracování mísí nasbíranou hmotu s výměšky hlavových žláz. Včely propolis využívají jako stavební a ochranný materiál. Propolisem vystýlají a vyztužují buňky plástů, zatmelují trhliny a otvory ve stěnách úlu, tmelením upravují velikost česna. Těla usmrcených vetřelců větších rozměrů, jako je myš nebo rejsek, nejsou včely schopny z úlu odstranit. Proto je pokryjí silnou vrstvou propolisu a takto zabrání jejich rozkladu. Všechny vnitřní stěny úlu resp. dutiny obývané včelami jsou potaženy souvislou tenkou vrstvou propolisu. Při vyšší teplotě se z takového nátěru uvolňují těkavé látky, které prosycují atmosféru úlu a působí antibakteriálně.

propolis

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: