Topvet Ženšen pravý tinktura 50ml

 
Efekt lupa
 
Chrání před oxidativním stresem (podle východní přírodní medicíny prodlužuje život). Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Dostupnost Na dotaz
105 Kč
Kód produktu 292
Značka Topvet
Kategorie Tinktury
Položka byla vyprodána...
 

tinktura ženšen pravý 50ml

 Panax ginseng

 
Žen-šen je nazýván také Všehoj.
Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému.
Chrání před oxidativním stresem (podle východní přírodní medicíny prodlužuje život).
Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Přispívá k normální psychické činnosti.
Pozitivně ovlivňuje metabolismus glukózy a sexuální apetit. Podporuje duševní aktivitu ve stresu, kognitivní funkce, vitalitu a fyzickou výkonnost.

 

Jaké je složení tinktury?

voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), ženšen (Panax ginseng standardizovaný extrakt 2 g / 100 ml extraktu), vitamín C (kyselina L-askorbová).

 

Jak se užívá?

3 x denně 15 - 30 kapek. Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje. Nepřekračujte doporučené dávkování.

 

Jak tinkturu uchovávat?

Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

 

Odkud pochází?

Z České republiky

 

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Není vhodné pro osoby s poruchami srážlivosti krve.
Obsah: 50 ml

 

 

Doplněk stravy - definice dle zákona
Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.
Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).
Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.
Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
topvet
Firmu Topvet lze považovat za tradičního českého výrobce přírodní kosmetiky a doplňků stravy. Firma Topvet vznikla jako firma rodinná, a proto i dnes, přesto, že lidský potenciál již dávno není pouze z okruhu rodiny, udržují si uvnitř firmy stejný zápal pro věc a stejné nadšení jako před lety.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.