Soaphoria Zubní sérum na šetrné bělení chrupu 50ml

 
Novinka Efekt lupa
 

Abrazivní aktivita je účinně prokázána testy řady Omyacare®.

Dostupnost Na dotaz
229 Kč
Kód produktu 4997
Značka Soaphoria
Kategorie Zubní pasty a ústní vody
Položka byla vyprodána...
 

ZUBNÍ SÉRUM NA ŠETRNÉ BĚLENÍ CHRUPU

 

Omyacare® - představuje abrazivní látku ve formě přírodního uhličitanu vápenatého s nastavitelnou úrovní abrazivity a multifunkčními výhodami.
Je vyroben pod čistou a kontrolovanou výrobou, což zaručuje nízkou uhlíkovou stopu a tím i příznivější dopad na životní prostředí.

Co Uhličitan vápenatý Omyacare® S 80 umí?

  • AV má v kompozici zubního séra vynikající čistící schopnost a leštící účinek.
  • Zmírňuje barevné nedokonalosti, eliminuje skvrny z povrchu zubů a bílí je.

 

Metoda relativní dentinové abrazivity (RDA)

- se pomocí standardizovaných brusiv ve srovnání se zkušebním vzorkem určuje účinnost abrazivity výrobků. Abrazivita závisí na velikosti, množství a povrchové struktury abraziv používaných při výrobě.
Zubní sérum má hodnotu RDA v rozmezí 80-100 a je vhodné pro každodenní použití.
 
Abrazivní aktivita je účinně prokázána testy řady Omyacare®.
 
Konečný pocit po aplikaci zubního séra je důležitým aspektem pro spotřebitele. Proto při formulaci našeho zubního séra pozorně dbáme na koncentraci, texturu a jemnost částic čistících přísad.
Pomocí Omyacare® S 80 - AV jsme docílili vhodný stupeň organoleptických vlastností, jako je textura, barva, opacita a viskozita nebo čistící účinnost, aby výrobek vyhovoval potřebám zákazníka.

 

jak správně APLIKovat?

Dávkovačem naneste na zubní kartáček přiměřené množství produktu, tj. velikost hrášku a poté očistěte chrup běžným způsobem.
Používejte po jídle, minimálně však dvakrát denně.
 
Určeno pro každodenní použití.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu.
 
Nepoužívejte na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je předem odstraňte). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.
Před prvním použitím se doporučuje provést tzv. Patch test, tj. aplikovat a otestovat kosmetický přípravek na jeho snášenlivost na malé plošce pokožky, nejlépe na zápěstí a počkat 24h. Touto metodou se může předejít nástupu alergických reakcí a přecitlivělosti na daný výrobek. Pokud po aplikaci se projeví alergická reakce, povrch pokožky smyjte vlažnou vodou. Výrobek okamžitě přestaňte používat. Pokud alergická reakce přetrvá po delší dobu vyhledejte lékařskou pomoc.
 
Ingredients / Složení: Aqua (voda), Calcium Carbonate (uhličitan vápenatý) *, Xylitol (přírodní sladidlo) *, Glycerin (glycerin rostlinného původu) *, Cocos nucifera Oil (kokosový olej) *, Aloe Barbadensis Leaf Extract (aloe pravá) *, Mentha Piperita Leaf Extract (máta peprná) *, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (rozmarýn lékařský) *, Salvia Officinalis (šalvěj lékařská) *, Sodium Bicarbonate (jedlá soda) *, Activated Charcoal (aktivní uhlí) *, Disodium Cocoyl Glutamate ( tenzid rostlinného původu) *, Xanthan Gum (stabilizátor rostlinného původu) *, Algin (polysacharid rostlinného původu) *, Hectorite (minerál) *, Maris Sal (mořská sůl) *, Bisabolol (derivát z heřmánku heřmánkového) *, Titanium Dioxide (oxid titaničitý) *, Citral ***, Citronellol ***, Geraniol ***, Hexyl Cinnamal ***, Limonene ***, Linalool ***, Eugenol ***
* certifikovaná organická složka
*** vyskytující se přirozeně v esenciálních olejích a přírodních vůních
100% přírodní produkt
Obsah: 50ml
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JC Avatar autora | 28.4.2021
Doporučuji
Logo

 

Slovenská přírodní kosmetika  Soaphoria klade důraz na produkty vyrobené z kvalitních surovin pocházejících z udržitelných ekonomik, bez syntetických aditiv a s přídavkem výlučně nezbytných konzervačních látek, které také musí splňovat vysoké standardy. Produkty, které neobsahují suroviny, které poškozují náš organismus, ale podporují a udržují naše zdraví.
 
 
I Když jsou kosmetické produkty Soaphoria velmi oblíbené i v zahraničí, chtějí zároveň poukázat na skutečnost, že domácí výrobky jsou nejcennější.
Snaží se pomáhat hospodářství koupí surovin od domácích dodavatelů. Upřednostňují balení do skleněných nádob, aby se pošetřilo naše životní prostředí.

 

Produkty od Soaphoria jsou ověřené nezávislým certifikačním procesem Cruelty Free International a programem Leaping Bunny. Soaphoria může být hrdě označována jako KOSMETIKA BEZ KRUTOSTI. 

 

Crueltyfree-International