Vypadají jako obyčejné kalhotky, ale ....

Naše milé zákaznice, 


ráda bych vám představila další novinku která je učená pro nás, pro ženy. 

 

Menstruační kalhotky,

které plně nahradí jednorázové tampony a vložky

 

 
 

Menstruační kalhotky Snuggs vznikly díky  Lindě Šejdové, která nebyla spokojena s tím co trh nabízí. Tampony a vložky jí nevyhovovaly, přišla tedy rovnou s vlastní inovací.

 

 
 

JAK MENSTRUAČNÍ KALHOTKY FUNGUJÍ?

Jsou superabsorpční a zároveň nepropustné

 

 

Snuggs nejsou první menstruační kalhotky na trhu. V zahraničí tato menstruační pomůcka existuje. 

Výrobci ovšem dosahují nepropustnosti vrstvením různých materiálů. Prakticky vždy je jednou z vrstev igelit. Ten sice nepropustí tekutiny, ale nezajistí paropropustnost, což není ze zdravotního hlediska zcela správné.

Ve Snuggs no to šli s nanotechnologií. Spojili se s českými odborníky a kalhotky vytvořili podle svých představ. Kalhotky Snuggs jsou tak vyrobené z kombinace vysoce kvalitních high-tech materiálů a nanovláken. 

Právě speciální vrstva z nanovláken dělá kalhotky Snuggs k nerozeznání od běžného spodního prádla. Jsou krásně tenké, přitom velmi savé. Varianta pro slabou a střední menstruaci udrží podobné množství tekutiny jako dvě vložky nebo 3 tampóny.

 
 
  • Snuggs jsou menstruační kalhotky, plnohodnotná náhrada za vložky a tampony. Na dotek ani pohled nepoznáte rozdíl od vašeho normálního spodního prádla, jsou totiž tenké 1,5 mm.

  • Nasadíte je a můžete je mít na sobě 8-10 hodin. K tomu nepotřebujete jinou menstruační pomůcku. Po použití je vyperete je a použijete znovu. A znovu. Takhle vám vydrží 1-2 roky.

  • Obsahují třívrstvou fuknční vrstvu, která je velmi savá, vysoce absorpční a zároveň spolehlivě nepropustná. Vyvinuta s textilními inženýry a gynekology.

  • Jsou hygienické. Snuggs mají antimikrobiální ochranu na bází iontů stříbra, která velmi účinně zamezuje přemnožení bakterií a vzniku zápachu.

  • Menstruace je s nimi pohodlnější. Jsou tenké a prodyšné, že skoro zapomenete, že menstruaci máte.

  • Jsou univerzální menstruační pomůckou. Pomůžou kdekoliv a kdykoliv. Během nabitých dní bez zastavení, v průběhu noci bez starostí, v pohodlí domova, při sportu bez omezování.

 
 

Přemýšlíte zda jsou kalhotky hygienické?

Snuggs jsou vyrobeny z materiálů, které jsou certifikovány OEKO-TEX a CoolmaxFreshFX standardy, které zaručují jejich zdravotní nezávadnost. Po konzultaci s gynekology je doporučená doba nošení 8–12 hodin v závislosti na síle menstruace.

Vrstva navíc obsahuje antimikrobiální stříbro, které má významné antibakteriální účinky.

 

Jaké kalhotky máme v nabídce?

Vybírat můžete ze dvou variant. Kalhotky pro silnou menstruaci a na slabou a střední.

 Více informaci najdete ZDE
 
 

 

 
 
 
 
 

 

 
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.