O mně

Kopie návrhu zdravka ubarverky (1748 x 1240 px) (Web)   

Co je cílem tohoto projektu?

Záměrem tohoto projektu je pomoci lidem objevit a hlavně využít ohromný potenciál přírody, skutečnou sílu Matky Země. Zero waste, ekologie, přírodní produkty, žádná zbytečná chemie. To je naše cesta. 

Kdo tedy za Barverkou stojí?              

Jmenuji se Anna, s rodinou žijeme už několik let v malé rakouské vesničce, miluji naše dcery, zvířata i obrovskou zahradu plnou stromů a bylinek. Žiju ráda, život si opravdu užívám, miluju chodit do přírody a snažím se využít všechny její dary, sbírám bylinky. Do bylinek jsem se postupně zamilovala, vystudovala jsem mimo jiné i bylinkovou akademii a 5 měsíční online kurz - Využívej léčivou sílu rostlin - a postupně jsem pochopila, jak s nimi pracovat a jak ten jejich obrovský potenciál využít. 

Později jsem začala prakticky vnímat souvislosti s dalšími vlivy na naše zdraví. Myslím tím přírodní kosmetiku, EKO drogerii i nechemické čištění domu. A tak mě postupně moje životní cesta dovedla k přírodním doplňkům stravy, esenciálním olejům a tradiční čínské medicíně.

S lehkostí a hlavně radostí vás provedu i světem esenciálních olejů.                 

3k

Já i manžel stále ještě pracujeme ve zdravotnictví... a protože denně vidíme, co vidíme... a zažíváme, co zažíváme... vznikla tu jakási potřeba životní změny a snaha o zlepšení nejen našeho zdravotního stavu. A to nejen za pomoci tzv. růžové pilulky...-)))

Postupně vytváříme místo, kde si lidé pořídí vše, co potřebují k udržitelnému a zdravému životnímu stylu. Místo, kde najdete námi prověřené dodavatele, ty nejčistší produkty, kde lidé zároveň získají inspiraci k menším či větším životním změnám. 

 

S čím ještě mohu pomoci? 

Máte předsudky vůči konopí, neznáte rozdíl mezi THC a CBD, potřebujete poradit s dávkováním CBD olejů?  Kopie návrhu Návrh bez názvu (6)

Chcete podpořit svou imunitu, nebo prostě jen vyzkoušet kosmetiku z této kontroverzní rostlinky...? Nedivím se, na trhu je nepřeberné množství různých konopných výrobků a vyznat se v nich je opravdu složité. Pokud potřebujete pomoci, neváhejte využít mou konopnou poradnu a jukněte na můj druhý eshop. Eshop věnovaný právě konopí. 

 

Pomohla jsem lidem zmírnit migrény, snížit cholesterol nebo vysoký tlak, ... od bolesti kloubů, hemeroidů, jarní únavy, alergií, nadváhy atd…

S lehkostí a hlavně radostí vás provedu i světem esenciálních olejů.    doterra

S radostí otevírám dveře do světa vůní a na mém BLOGu postupně najdete spousty využití esenciálních olejů - v domácnosti i na cestách.

 

Zlepšit vztah s partnerem, s maminkou nebo třeba i šéfem v práci. Pomáhám lidem zvýšit si sebevědomí. Víc jak 10 let jsem milovnicí Bachových květových esencí. Mé setkání s bachovkami před 10 lety bylo láskou na první pohled. Fascinují mě jejich účinky, v roce 2023 jsem získala i certifikát druhé úrovně Dr. Bach, a tím jsem se stala praktikem na metodu léčby Dr. Bacha. 

Už jste vyzkoušeli originální Bachovy květové esence?      bachovy-esence   

Tyhle jedinečné přírodní přípravky opravdu pomáhají harmonizovat lidskou psychiku, emoce i duševní pohodu. Kapičky by měl míchat pouze praktik splňující vzdělání Dr. Bacha Level 1 a Level 2. 

Přesně tohle je moje práce, možná poslání. Dělám to, co mě baví. Pomáhám lidem nalést cestu zpátky k přírodě.

 

Když nepracuju?

Volný čas trávím společně s rodinou v přírodě a cestováním.

  •  Milujeme přírodu, louky i lesy.
  •  Milujeme BALT, milujeme hory.
  •  Milujeme život.
  •  Věříme v Boha a věříme sami v sebe

 

Kopie návrhu Návrh bez názvu (5)

 

Odkud mě ještě můžete znát? 

hvezda1    www.nasezdravka.cz9689146561347949541

hvezda1    www.nakupbio.cz

 

hvezda1   https://www.youtube.com/watch?v=VBHhS4q1e6I

 

 

Každý balíček si od nás s sebou nese určitý náboj a osobní přístup. Odchází s láskou, vděčností a minimálně s osobním vzkazem. 

Všechny produkty pro naše e-shopy pečlivě vybíráme, všechny máme vyzkoušené.

Pokud potřebujete radu – pište!    zdravka@ubarverky.cz Green Rustic Organic Stamp Circle Sticker (300 x 300 px)

Krásné nakupování, RADOST a POHODU 

S úctou a láskou,

Anna Unger