Green smile EKO chlebokapsa - PŘÍRODA

Kód: 7483
Tip POMÁHÁME Zero Vaste Vyrobeno v ČR
Značka: Green smile
490 Kč
Poslední kus
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Pytlík na pečivo

Funkční obal na pečivo z chráněné dílny GREEN SMILE.

Tenhle pytlík na chleba je skvělým pomocníkem, který udržuje pečivo déle čerstvé na rozdíl od klasické bavlny. Druhou výhodou tohoto pytlíku je i fakt, že chleba v něm neplesniví.

GREEN SMILE

Detailní informace

Rychlé doručení
Rychlé doručení. U objednávek nad 1999,- Kč POŠTOVNÉ ZDARMA. V každé objednávce nad 1500,- Kč najdete malý DÁREK.
Balime EKO, recyklujeme
Balíme s láskou, EKO, recyklujeme. Ke každé objednávce přidáváme ručně psaný vzkaz, u objednávek nad 1500,-Kč i malý dárek.
Bio a přírodní kosmetika
Všechny produkty pečlivě a s láskou vybíráme, testujeme na vlastní kůži, tedy je 100% známe. Upřednostňujeme lokální produkty bez chemie.
Lokální produkty, bez chemie, poradenství zdarma.
Nabízíme kvalifikované poradenství. Máme více než 10 let zkušeností. Své dodavatele osobně známe.

Detailní popis produktu

Jak používat chlebokapsu?

Použití je opravdu velmi snadné – jednoduše vložte chléb do sáčku, třikrát srolujte vrchní okraj a zacvakněte sponu. Díky tomuto jedinečnému designu se vzduch dostává dovnitř sáčku pouze přes tři vrstvy, což výrazně zpomaluje jeho vysychání. V porovnání s běžnou bavlněnou kapsou můžete udržet chléb čerstvý déle až o 3- 4 dny, i když samozřejmě záleží na kvalitě a složení chleba.

Jednou z hlavních výhod tohoto funkčního pytlíku na pečivo je, že se nemusíte obávat, že by se chléb uvnitř sáčku zapařil nebo brzy zplesnivěl, pokud jej správně používáte. Plísně se totiž vytvářejí pouze v místech, kde je nadměrná vlhkost způsobená nedostatkem vzduchu. Doporučujeme proto pravidelně měnit polohu pečiva uvnitř sáčku, aby nedocházelo k dlouhodobému setrvání na jednom místě, například na stole bez pohybu po dobu 2 až 3 dnů. Pokud chléb nemá možnost dostatečně dýchat ze spodní strany, může vzniknout "efekt plastového sáčku", kdy se vytvoří kondenzace a chléb se zapaří. 

Návrh bez názvu (30)

Tento pytlík na pečivo s rozměry 29x45 cm je ideální pro skladování chleba o váze přibližně 900 g a více. Jeho hlavní výhodou je, že pokud si kupujete polovinu chleba nebo menší bochánek, můžete obal srolovat několikrát a nezabere příliš místa. Jeho velikost je velmi univerzální a hodí se do jakékoli situace.

Atestace pro potraviny: ANO

Praní: RUČNĚ, max 30 stupňů

Péče o obal: doporučujeme prát sáček ručně s přípravky bez přidaných vůní. Ideálně stačí jednou za čas nechat chlebový obal namočit v teplé vodě s ekologickým čistícím prostředkem nebo bez něj a poté sáček důkladně opláchnout. Před vložením nového pečiva doporučujeme vytáhnout membránu ven po okraji obalu (viz obrázek) a očistit ji buď rukou nebo hadříkem. 

 Návrh bez názvu (31)

 

Dbejte na to, že do obalu byste měli vkládat pouze chléb, který je zcela vychladlý (nikoli teplý nebo čerstvě upečený).

Chlebokapsa není kouzelná kapsička, ale zaručeně pomůže každému chlebu, aby vydržel déle čerstvý. Jaké výsledky budete u vás doma mít, závisí na tom, jak kvalitní chleba domů kupujete a jak dobře kapsu uzavřete.

 

REAL fotky na ESHOP - 3 ks (7)_1

 

Proč mít doma chlebokapsu?

- Funkční kapsa na chleba od GREEN SMILE může prodloužit čerstvost chleba až o 4 dny (ve srovnání s bavlnou).
- Na rozdíl od sáčku je minimální šance, že chléb zplesniví.
- Zdravé uchovávání pečiva.
- Šetrné k životnímu prostředí - pytlíky lze opakovaně používat.
- Jednoduchá údržba.
- Evropské materiály.
- Atestovaný výrobek pro kontakt s potravinami na SZÚ.
- Výrobek z chráněné dílny.

REAL fotky na ESHOP - 3 ks (8)

A kdo tyhle super chlebokapsy šije?

Tyhle EKO produkty nejsou jen o udržitelnosti a ochraně planety. Jsou o lidech, kteří je s láskou a pečlivostí vytváří. V chráněné dílně a každý den, není pro tyto švadlenky šití jen práce. Je to příležitost ukázat, že i přes fyzické bariéry mohou tvořit něco nádherného a užitečného. Naše a hlavně VAŠE podpora jim dává nejen práci, ale i pocit hrdosti a nezávislosti.

Díky vašim pozitivním recenzím mohou tyto aktivity rozvíjet dál. Každá vaše zpětná vazba ukazuje, že jejich poslání má smysl.

Takže děkujeme! Za každý like na IG nebo FB, komentář a sdílení. Za každou objednávku, která pomáhá růst a dávat práci těm, kteří to opravdu potřebují. 

Tento pytlík na chleba je ušitý v Havířově v chráněné dílně.  My děkujeme za nákup a vaši podporu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka, která spousty lidí prostě OSLOVÍ. Vytváří krásné ekologické i užitečné předměty a obaly, kterými se rozhodně budete pyšnit široko daleko.

Třeba? Proč bychom měli doma tyto obaly určitě mít?

Věnuje se primárně obalům na jídlo. Pytlíky na chleba, svačinové kapsy, ale také vaky na svačinu i na hory. Tvoření je baví a všechno jde ruku v ruce s ekologií. Jedná se o malý sociální podnik, nebo chcete-li lidově řečeno chráněnou dílnu, která tvoří v Havířově. 

Eko trend žití bez plastů a jednorázových obalů totiž zastihl i milovnicí přírody, bajkování a turistiky ...majitelku firmy. Vše spojila s myšlenkou, že nejlepší nápady na výrobky se tvoří tehdy, když vyřeší „problém“ minimálně jednomu člověku. To, že to můžete být i vy sám, je už úplně jedno. Svačinové kapsy nejprve nikdo nepotřeboval a když je lidé objevili, začali používat, najednou neumí přestat a kupují je pro všechny členy rodiny.

Ekologické obaly, nejen na potraviny, jsou totiž nejen velmi užitečné, mají i krásný design a umí lidi zaujmout.

Jsou praktické, stylové a ještě k tomu podpoříte dobrou věc! Pomáhejte s námi!