Čakrové esenciální olejové směsi

Dle hinduistického náboženství a řady východních učení jsou čakry energetická místa v těle, která slouží jako velmi složité převodníky a transformátory prány v lidském organismu. Pránu můžeme chápat jako souhrn veškerých vitálních životních energií.
Aby bylo lidské tělo zdravé, musí jeho čakry správně fungovat, být v rovnováze a přijímat bioenergii.
Poruchy tohoto křehkého systému se mohou nejrůznějším způsobem nepříjemně projevovat.
Může jít jak o fyzické projevy formou různých nemocí, nebo i psychické bloky či strachy, což se může následně promítat i do mezilidských vztahů nebo životních situací. Teprve pokud je v harmonii všech sedm čaker, tak se také náš život stává harmonický a vyrovnaný.
Jak je známo, aromaterapie je jedním z nejlepších prostředků, kterým se nechají pozitivně ovlivnit podvědomé oblasti lidské psychiky. Nejspíš právě proto velmi dobře působí také na podporu harmonizace jednotlivých čaker.
Z tohoto důvodu jsme se rozhodli Vám nabídnout kompletní řadu esenciálních olejů, které jsou přesně namíchané pro každou ze sedmi čaker.
Jednotlivé čakry reprezentuje jedna nebo více specifických vůní, které jsou ve směsi zastoupené spolu s dalšími, které se navzájem podporují, doplňují a přináší co nejsilnější účinek.
Rychlé doručení
Rychlé doručení. U objednávek nad 1999,- Kč POŠTOVNÉ ZDARMA. V každé objednávce nad 1500,- Kč najdete malý DÁREK.
Balime EKO, recyklujeme
Balíme s láskou, EKO, recyklujeme. Ke každé objednávce přidáváme ručně psaný vzkaz, u objednávek nad 1500,-Kč i malý dárek.
Bio a přírodní kosmetika
Všechny produkty pečlivě a s láskou vybíráme, testujeme na vlastní kůži, tedy je 100% známe. Upřednostňujeme lokální produkty bez chemie.
Lokální produkty, bez chemie, poradenství zdarma.
Nabízíme kvalifikované poradenství. Máme více než 10 let zkušeností. Své dodavatele osobně známe.