Holistická kosmetika

Co je přírodní kosmetika s holistickým přístupem?

Přírodní kosmetika - cesta ke kráse bez kompromisů

Výhody a benefity přírodní kosmetiky

Tahle rozhodně neobsahuje syntetické látky, které mohou vaši pleť a pokožku dráždit či jinak negativně ovlivňovat. Naopak obsahuje výhradně 100% přírodní a účinné složky, které vaši pokožku opečují. Jedná se o CTEO® esenciální oleje, bylinné extrakty a bioaktivní složky.

Základ této přírodní kosmetiky tvoří ty nejkvalitnější rostlinné oleje, které samy o sobě pokožku zvláčňují, vyživují a efektivně v ní uzamykají vlhkost.

 

Výroba přírodní kosmetiky klade důraz na použití organických surovin a minimalizaci nebo úplné vyloučení chemických procesů. Přírodní holistická kosmetika navíc podporuje přirozené procesy v těle a schopnost samoregenerace. Má příznivý vliv na naši pokožku, zdraví i psychiku. Napomáhá rozvíjet naši intuici a rozhodovat se v souladu s námi. Správně holisticky zvolené ingredience pro nás zaručují nejlepší výsledky a nejhezčí pocity zároveň.

Rychlé doručení
Rychlé doručení. U objednávek nad 1999,- Kč POŠTOVNÉ ZDARMA. V každé objednávce nad 1500,- Kč najdete malý DÁREK.
Balime EKO, recyklujeme
Balíme s láskou, EKO, recyklujeme. Ke každé objednávce přidáváme ručně psaný vzkaz, u objednávek nad 1500,-Kč i malý dárek.
Bio a přírodní kosmetika
Všechny produkty pečlivě a s láskou vybíráme, testujeme na vlastní kůži, tedy je 100% známe. Upřednostňujeme lokální produkty bez chemie.
Lokální produkty, bez chemie, poradenství zdarma.
Nabízíme kvalifikované poradenství. Máme více než 10 let zkušeností. Své dodavatele osobně známe.