Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1102 hodnocení
5
1081x
4
10x
3
5x
2
2x
1
4x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Kvalitní zboží
+ Dobrá nabídka
+ Přírodní produkty
- Nic mě nenapadá
Byla jsem celkově spokojená s rychlostí objednávky a s přehledností webových stránek. děkuji
J
Jity
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.3.2018
spolehlivost
M
Markéta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.3.2018
+ Zbozi mi vyhovuje.spokojenost 100%
+ rychlost dodání
+ super ekologické a zdravotně nezávadné věci
+ Kvalitni zbozi
L
Lula
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
20.2.2018
+ kvalita
+ krásná vůně
K
KM
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.2.2018
+ vstřícný, milý a ochotný personál
+ přírodní kosmetika
Byl to dárek k Vánocům, ale všichni byli spokojení :)
+ rychle vyřízeno, zboží v pořádku dodáno, výborná kvalita výrobku
M
Marketa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.2.2018
+ Rychla komunikace a odeslani zbozi
Doporucuji! Deodorant je luxusni, vydrzi cely den, krasne voni. Komunikace rychla a velmi vstricna, dekuji a tesim se na dalsi nakup :)
J
Jitka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.2.2018
+ Kvalitni a zajimave zbozi
D
Danča
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.2.2018
+ super
- nic
super
B
Božena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2018
+ komunikace on line
+ nemůžu napsat žádnou nevýhodu
Komunikace s obchodem skvělá.
Kvalitní zboží
M
Maja
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2018
+ Dodali i malý dárek
- no je to eshop a musíte čekat
Dobrý obchod, dodali i to, co jsem dlouho sháněla. Dokonce jsem dostala a malý dárek. Mám od nich víc věcí, ale vůně do aromalamp jsou nejlepší.
Z
zuzka.apolo
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.1.2018
u BarVerky je to srdcem :-)
+ první nákup a naprostá spokojenost, Výrobky jsou kvalitní a opravdu úžasné!!!
Přehledný web, rychlý nákup, voňavé zboží :-)
Z
Zuzana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.1.2018
+ Dobra komunikace,rychle dodani.
S
Silvie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.1.2018
+ S obchodem jsem velmi spokojená.Milé jednání, rychlé dodání
Obchod doporučuji.
