Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1102 hodnocení
5
1081x
4
10x
3
5x
2
2x
1
4x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ 1
Vstřícné jednání, po zaplacení okamžitě odeslano.
J
jancurka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.12.2017
+ Naprosto úžasná komunikace
+ Přehlednost stránek
+ Skvělý výběr
+ Prakticky skoro vše přírodní
Zboží bylo krásně zabaleno a dostala jsem i vzoreček zdarma a přání k vánocům. Všechno dohromady mi udělalo velkou radost a objednané zboží je samozřejmě perfektní.
+ výborná osobní komunikace
B
bajitka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2017
+ Objednávka byla vyřízena velice rychle a vstřícně. Jsem velmi spokojena.
Jsem překvapena rychlostí a ochotou. Díky.
- Balení kosmetiky vypadá na internetu velikostně jako kazety kosmetiky v různých obchodech, a přitom je to velikostně upřímně hrozně malé, deodorant velikosti jelenního loje na ústa a mýdlo snad ještě menší. Velikost balení na stránkách chybí a přijde mi to klamaní zákazníků.
+ Skvělá komunikace
+ Rychlé dodání
H
hakuja
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.12.2017
+ přírodní a kvalitní výrobky
určitě doporučuji,kvalita a výběr přírodních produktů,rychlé dodání
G
Gabriela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.12.2017
+ Zboží kvalitní, přírodní, komunikace skvělá
T
Tereza A.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2017
+ rychlé vyřízení objednávky
+ ekologické balení
+ milý zákaznický servis (ručně psaný vzkaz)
R
Renda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.11.2017
Rychlé dodání, bezproblémová komunikace. Není co vytknout.
V
Vojta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2017
+ Skvělý kontakt s prodejcem, který se vyzná ve zboží, které prodává a skvěle poradí.
+ Rychlost, kvalita
K
Káča
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.11.2017
skvělá komunikace, rychlé doručení
O
ollie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2017
příjemné produkty, jen tinktura Klementýnka trochu teče. Ale zato nádherně voní a v autě je mi příjemně. Jen trochu upatlaná lahvička, no...
IP
Iva Příbram
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.10.2017
Skvělá komunikace, rada ......spokojenost v plné míře. Těším se na další nákup.
K
Kika
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
2.10.2017
+ Zbozi všechno v poradku, mydla moc hezka vune, kvalitni sampony, bambusovy kartáček vyhovuje lepe nez plastovy, prijemne, mekke stetinky. Rychle dodani. Spokojena.
- Snazim sa kupovat kosmetiku bez plastovych obalu, zboží bylo v papirovych obalech, ale v baliku bylo hodne bublinkove folie. Bylo by mozne pouzit jiny / ne-plastovy tesnici materiál?
G
Gabriela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.9.2017
Skvělá komunikace i vstřícnost.
V poho
