Phytos Beran směs esenciálních olejů 10ml

Kód: 557
141 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Datum narození: 21. 3. – 20. 4. Astrologická směs k harmonizaci osobnosti ve znamení Berana.

Detailní informace

Rychlé doručení
Rychlé doručení. U objednávek nad 1999,- Kč POŠTOVNÉ ZDARMA. V každé objednávce nad 1500,- Kč najdete malý DÁREK.
Balime EKO, recyklujeme
Balíme s láskou, EKO, recyklujeme. Ke každé objednávce přidáváme ručně psaný vzkaz, u objednávek nad 1500,-Kč i malý dárek.
Bio a přírodní kosmetika
Všechny produkty pečlivě a s láskou vybíráme, testujeme na vlastní kůži, tedy je 100% známe. Upřednostňujeme lokální produkty bez chemie.
Lokální produkty, bez chemie, poradenství zdarma.
Nabízíme kvalifikované poradenství. Máme více než 10 let zkušeností. Své dodavatele osobně známe.

Detailní popis produktu

Beran

Datum narození: 21. 3. – 20. 4.

 

Astrologická směs 100% esenciálních olejů k harmonizaci osobnosti ve znamení Berana.

 

Směs esenciálních olejů obsahuje: geránium, levanduli a pačuli.

Jedinci narození ve znamení Berana se vyznačují přímočarou, přátelskou, veselou, společenskou a nekomplikovanou povahou. Mají pevnou vůli, jsou ctižádostiví, touží po nezávislosti, samostatnosti a vedoucím postavení. Mají víru ve vlastní schopnosti, sílu a průbojnost. Jsou nebojácní, nadšení a mají snahu rychle dosáhnout vytyčeného cíle. Je pro ně typická vědychtivost, chápavost, tvůrčí schopnosti, tělesná odolnost, silně vyvinutý smysl pro povinnost, idealismus, velkorysost a optimismus pomáhající překonávat i ty nejobtížnější situace a realizovat velké myšlenky a plány.

Berani nepaří mezi houževnaté a vytrvalé lidi, mají sklon k prudkosti, ukvapenosti a bezohlednosti. Jsou sobečtí, neklidní, náladoví se sklonem k podrážděnosti. Pokud je jim ukřivděno, obvykle na to nezapomínají a mohou usilovat o pomstu.

Tito lidé bývají nervózní až depresivní, pokud se nemohou projevit odpovídajícím způsobem z důvodu vnitřních i vnějších zábran. To se projevuje v podobě somatických nemocí, jako jsou akutní a chronické záněty, horečky, bolesti hlavy a žlučníkové záchvaty. Takové duševní nerovnováze lze předcházet, nebo od ní ulevit díky inhalaci naší směsi esenciálních olejů.

Obsah: 10ml

Beran

Beran neboli skopec je první astrologické znamení zvěrokruhu pojmenované po souhvězdí Berana. V astrologii je Beran považován za pozitivní (extrovertní) znamení. Je také považován za ohnivé znamení a je jedním ze čtyř základních znamení. Beran je tradičně ovládán planetou Mars.

V západní astrologii je Slunce v konstelaci Berana zhruba od 20. března do 20. dubna.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
phytos-logo
 
Firma Phytos je rodinnou firmou zabývající se převážně esenciálními oleji a dalšími vonnými látkami a jejich využitím.
A co si myslí majitelé firmy Phytos? " Jsme přesvědčeni, že příroda již vymyslela vše dávno před příchodem člověka, jen je třeba tyto výsledky objevit a naučit se je využívat. Mezi našimi produkty jistě najdete mnoho inspirací na toto téma."