Phytos Blíženci směs esenciálních olejů 10ml

Kód: 558
141 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Datum narození: 22. 5. – 21. 6. Astrologická směs k harmonizaci osobnosti ve znamení Blíženců.

Detailní informace

Rychlé doručení
Rychlé doručení. U objednávek nad 1999,- Kč POŠTOVNÉ ZDARMA. V každé objednávce nad 1500,- Kč najdete malý DÁREK.
Balime EKO, recyklujeme
Balíme s láskou, EKO, recyklujeme. Ke každé objednávce přidáváme ručně psaný vzkaz, u objednávek nad 1500,-Kč i malý dárek.
Bio a přírodní kosmetika
Všechny produkty pečlivě a s láskou vybíráme, testujeme na vlastní kůži, tedy je 100% známe. Upřednostňujeme lokální produkty bez chemie.
Lokální produkty, bez chemie, poradenství zdarma.
Nabízíme kvalifikované poradenství. Máme více než 10 let zkušeností. Své dodavatele osobně známe.

Detailní popis produktu

Blíženci

Datum narození: 22. 5. – 21. 6.

 

Astrologická směs 100% esenciálních olejů k harmonizaci osobnosti ve znamení Blíženců.

 

Směs esenciálních olejů obsahuje: mandarinku, neroli a pačuli.

Jedinci ve znamení Blíženců mají matematické, jazykové a umělecké schopnosti. Jsou přizpůsobiví, tolerantní, aktivní, všímaví, hloubaví, manuálně zruční. Díky společenskému a reprezentativnímu vystupování v kombinaci s diplomacií, humorem, lehkostí, rychlosti reakcí a vypravěčským uměním se Blíženci snadno připojí do nejrůznější společnosti. Dialektické schopnosti z nich činí nebezpečné protivníky s chladnou hlavou a výbornou pamětí.

Znalosti a myšlení Blíženců bývají často jen povrchní. Často jsou roztěkaní a dětinští. Jejich myšlenky jsou nejisté a proměnlivé. Bývají sžíráni vnitřním napětím, nejistotou a obavami z budoucnosti. Bojovat dokáží většinou jen slovem, fyzické námaze se vyhýbají.

Za nepříznivých okolností podléhají pocitu nesnesitelné depresivní méněcennosti, mohou ztratit i veškerou vlastní individualitu a krást myšlenky a nápady jiným, bránit se vychytralostí, lhaním, agresivitou a pomluvami. Mohou si škodit nedostatečnou soustředěností, nerozhodností, neukázněností a rozkazováním.

To vše se může projevovat onemocněním plic, průdušek či neurózami.

Obsah: 10ml

Blíženci

Blíženci jsou třetí astrologické znamení zvěrokruhu mající původ v souhvězdí Blíženců. V astrologii jsou Blíženci považováni za pozitivní (extrovertní) znamení. Jsou také považováni za větrné znamení. Blíženci jsou tradičně ovládáni planetou Merkur.
V západní astrologii je Slunce v konstelaci Blíženců zhruba od 21. května do 20. června. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
phytos-logo
 
Firma Phytos je rodinnou firmou zabývající se převážně esenciálními oleji a dalšími vonnými látkami a jejich využitím.
A co si myslí majitelé firmy Phytos? " Jsme přesvědčeni, že příroda již vymyslela vše dávno před příchodem člověka, jen je třeba tyto výsledky objevit a naučit se je využívat. Mezi našimi produkty jistě najdete mnoho inspirací na toto téma."