Phytos Býk směs esenciálních olejů 10ml

Kód: 560
141 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Datum narození: 21. 4. – 21. 5. Astrologická směs k harmonizaci osobnosti ve znamení Býka.

Detailní informace

Rychlé doručení
Rychlé doručení. U objednávek nad 1999,- Kč POŠTOVNÉ ZDARMA. V každé objednávce nad 1500,- Kč najdete malý DÁREK.
Balime EKO, recyklujeme
Balíme s láskou, EKO, recyklujeme. Ke každé objednávce přidáváme ručně psaný vzkaz, u objednávek nad 1500,-Kč i malý dárek.
Bio a přírodní kosmetika
Všechny produkty pečlivě a s láskou vybíráme, testujeme na vlastní kůži, tedy je 100% známe. Upřednostňujeme lokální produkty bez chemie.
Lokální produkty, bez chemie, poradenství zdarma.
Nabízíme kvalifikované poradenství. Máme více než 10 let zkušeností. Své dodavatele osobně známe.

Detailní popis produktu

Býk

Datum narození: 21. 4. – 21. 5.

 

Astrologická směs 100% esenciálních olejů k harmonizaci osobnosti ve znamení Býka.

 

Směs esenciálních olejů obsahuje: bazalku, myrtu, rozmarýn.

Jedinci ve znamení Býka jsou rozhodní, energičtí, čestní, dobrosrdeční, přející a mají silnou vůli. Typickou vlastností Býku je materialismus, touha shromažďovat majetek a vytvářet si zásoby pro pocit jistoty. Jsou realističtí, racionální, praktičtí a trpěliví. Jejich životní a pracovní úsilí ovlivňuje rozvážnost, opatrnost a diplomacie, ale také houževnatost a ctižádostivost. Nejlépe se cítí v prostředí klidné harmonie domácího krbu, hojnosti a přesně vymezeného vlastnictví.

Jejich vadou je svéhlavost. Když se jim někdo vměšuje do záležitostí, narušuje jejich pohodlí, lenošení či životní prostor, ohrožují jejich majetek, mohou Býci začít jednat bezohledně a bezcitně, nebo se uzavřít do sebe a stát se tvrdošíjně nedůvěřivými a bezdůvodně žárlivými se sklonem ironizovat a kritizovat okolí.

Toto se pak může somaticky projevit bolestmi krku a krčními chorobami, obezitou, cukrovkou, nervovými chorobami z přepracování a depresemi.

Obsah: 10ml

Býk

Býk je druhé astrologické znamení zvěrokruhu s původem v souhvězdí Býka. V astrologii je Býk považován za negativní (introvertní) znamení. Je také považován za zemské znamení a je jedním ze čtyř pevných znamení. Býk je tradičně ovládán planetou Venuše.

V západní astrologii je Slunce v konstelaci Býka zhruba od 20. dubna do 21. května. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
phytos-logo
 
Firma Phytos je rodinnou firmou zabývající se převážně esenciálními oleji a dalšími vonnými látkami a jejich využitím.
A co si myslí majitelé firmy Phytos? " Jsme přesvědčeni, že příroda již vymyslela vše dávno před příchodem člověka, jen je třeba tyto výsledky objevit a naučit se je využívat. Mezi našimi produkty jistě najdete mnoho inspirací na toto téma."