Phytos Vodnář směs esenciálních olejů 10ml

Kód: 580
141 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Datum narození: 21. 1. – 19. 2. Astrologická směs k harmonizaci osobnosti ve znamení Vodnáře.

Detailní informace

Rychlé doručení
Rychlé doručení. U objednávek nad 1999,- Kč POŠTOVNÉ ZDARMA. V každé objednávce nad 1500,- Kč najdete malý DÁREK.
Balime EKO, recyklujeme
Balíme s láskou, EKO, recyklujeme. Ke každé objednávce přidáváme ručně psaný vzkaz, u objednávek nad 1500,-Kč i malý dárek.
Bio a přírodní kosmetika
Všechny produkty pečlivě a s láskou vybíráme, testujeme na vlastní kůži, tedy je 100% známe. Upřednostňujeme lokální produkty bez chemie.
Lokální produkty, bez chemie, poradenství zdarma.
Nabízíme kvalifikované poradenství. Máme více než 10 let zkušeností. Své dodavatele osobně známe.

Detailní popis produktu

Vodnář

Datum narození: 21. 1. – 19. 2.

 

Astrologická směs 100% esenciálních olejů k harmonizaci osobnosti ve znamení Vodnáře.

 

Směs esenciálních olejů obsahuje: cedr, citron a levanduli.

Jedinci ve znamení Vodnáře mají vysoce rozvinutou intuici, jsou nekonvenční a romantičtí. Mezi jejich přednosti patří vynalézavost, všestrannost, intelekt, pevná vůle, houževnatost, spolehlivost, trpělivost a vztah k umění. Vodnáři snadno uzavírají přátelství, což podporuje také jejich upřímnost, kolegialita a věrnost. Tito lidé nemívají předsudky, ale naopak mívají pokrokové a demokratické názory. Lidé ve znamení Vodnáře jsou přemýšliví, mají rozvinuté organizační schopnosti a milují vše nezvyklé a originální.

Někteří Vodnáři podléhají neodůvodněným duševním splínům, pak se stávají nerozhodnými, nepřesnými, nervózními a nesoustředěnými. A jiní mají sklon k egoismu, výstřednosti, náladovosti, agresivitě a masochismu.

Když nejsou Vodnáři schopni seberealizace, somaticky se to u nich projevuje onemocněním trávicího ústrojí, nechutenstvím a krevními chorobami.

Obsah: 10ml

Vodnář

Vodnář je jedenácté astrologické znamení zvěrokruhu, mající původ v souhvězdí Vodnáře. V astrologii je Vodnář považován za pozitivní (extrovertní) znamení. Je také považován za větrné znamení a je jedním ze čtyř pevných znamení. Vodnář je tradičně ovládán planetou Saturn, ale od doby objevení Uranu je jako vládce tohoto znamení považována tato planeta.

V západní astrologii je Slunce v konstelaci Vodnáře zhruba od 20. ledna do 19. února. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
phytos-logo
 
Firma Phytos je rodinnou firmou zabývající se převážně esenciálními oleji a dalšími vonnými látkami a jejich využitím.
A co si myslí majitelé firmy Phytos? " Jsme přesvědčeni, že příroda již vymyslela vše dávno před příchodem člověka, jen je třeba tyto výsledky objevit a naučit se je využívat. Mezi našimi produkty jistě najdete mnoho inspirací na toto téma."