Phytos Lev směs esenciálních olejů 10ml

Kód: 563
141 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Datum narození: 23. 7. – 22. 8 Astrologická směs k harmonizaci osobnosti ve znamení Lva.

Detailní informace

Rychlé doručení
Rychlé doručení. U objednávek nad 1999,- Kč POŠTOVNÉ ZDARMA. V každé objednávce nad 1500,- Kč najdete malý DÁREK.
Balime EKO, recyklujeme
Balíme s láskou, EKO, recyklujeme. Ke každé objednávce přidáváme ručně psaný vzkaz, u objednávek nad 1500,-Kč i malý dárek.
Bio a přírodní kosmetika
Všechny produkty pečlivě a s láskou vybíráme, testujeme na vlastní kůži, tedy je 100% známe. Upřednostňujeme lokální produkty bez chemie.
Lokální produkty, bez chemie, poradenství zdarma.
Nabízíme kvalifikované poradenství. Máme více než 10 let zkušeností. Své dodavatele osobně známe.

Detailní popis produktu

Lev

Datum narození: 23. 7. – 22. 8

 

Astrologická směs 100% esenciálních olejů k harmonizaci osobnosti ve znamení Lva.

 

Směs esenciálních olejů obsahuje: cedr, mátu a šalvěj.

Jedinci ve znamení Lva jsou velkorysí, otevření, touží po okázalém blahobytu a bohatství, uznání a vysokém postavení. Lvi jsou sebevědomí, ctižádostiví, mají smysl pro spravedlnost, touhu být středem pozornosti, touhu po svobodě a nezávislosti. Také jsou nesmiřitelní vůči podlosti, klamu a křivdě.

Lvi jsou typičtí spolehlivou pamětí, cílevědomostí, vytrvalostí, rychlým rozhodováním a inklinováním k novátorství reformám.

Tito lidé bývají naivní idealisté s tendencí k panovačnosti, egoismu a ztrátě smyslu pro realitu. Pokud se sejdou nepříznivé okolnosti, může se jejich autoritativní chování změnit k uražené a pyšné nadřazenosti se sklonem k hrubosti a nebezpečné agresivitě. V mezilidských vztazích si škodí přílišnou a zbytečnou impulzivností, vášnivostí a malicherností.

Pokud trpí nedostatečnou seberealizací a zábranami může se to projevovat onemocněním srdce, páteře, revmatismem, angínami, nervovými depresemi a kožními chorobami.

Obsah: 10ml

Lev

Lev je páté astrologické znamení zvěrokruhu mající původ v souhvězdí Lva. V astrologii je Lev považován za pozitivní (extrovertní) znamení. Je také považován za ohnivé znamení a je jedním ze čtyř pevných znamení. Lev je tradičně ovládán Sluncem.

V západní astrologii je Slunce v konstelaci Lva zhruba od 22. července do 23. srpna. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
phytos-logo
 
Firma Phytos je rodinnou firmou zabývající se převážně esenciálními oleji a dalšími vonnými látkami a jejich využitím.
A co si myslí majitelé firmy Phytos? " Jsme přesvědčeni, že příroda již vymyslela vše dávno před příchodem člověka, jen je třeba tyto výsledky objevit a naučit se je využívat. Mezi našimi produkty jistě najdete mnoho inspirací na toto téma."