Phytos Panna směs esenciálních olejů 10ml

Kód: 564
141 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Datum narození: 23. 8. – 22. 9. Astrologická směs k harmonizaci osobnosti ve znamení Panny.

Detailní informace

Rychlé doručení
Rychlé doručení. U objednávek nad 1999,- Kč POŠTOVNÉ ZDARMA. V každé objednávce nad 1500,- Kč najdete malý DÁREK.
Balime EKO, recyklujeme
Balíme s láskou, EKO, recyklujeme. Ke každé objednávce přidáváme ručně psaný vzkaz, u objednávek nad 1500,-Kč i malý dárek.
Bio a přírodní kosmetika
Všechny produkty pečlivě a s láskou vybíráme, testujeme na vlastní kůži, tedy je 100% známe. Upřednostňujeme lokální produkty bez chemie.
Lokální produkty, bez chemie, poradenství zdarma.
Nabízíme kvalifikované poradenství. Máme více než 10 let zkušeností. Své dodavatele osobně známe.

Detailní popis produktu

Panna

Datum narození: 23. 8. – 22. 9.

 

Astrologická směs 100% esenciálních olejů k harmonizaci osobnosti ve znamení Panny.

 

Směs esenciálních olejů obsahuje: levanduli, meduňku a ylang ylang.

Jedinci ve znamení Panny jsou praktičtí, racionální, rozvážní, chladnokrevní, emocionální, zvídaví, kritičtí a touží po dokonalosti. Také jsou pořádkumilovní, svědomití, efektivní při práci, hospodární, pilní, přesní mají smysl pro spravedlnost a pozorovací talent.

Panny se obávají překážek, schází jim průbojnost, velkorysost a samostatnost. Tito lidé bývají sobečtí, cyničtí a nerozhodní. Někteří lidé ve znamení Panny bývají melancholičtí, samotářští se sklonem k hypochondrii a pesimismu.

Pokud Pannám někdo brání dávat najevo jejich city a emoce, nebo to samy nedokáží, může to vyústit v jejich podřízenost, poslušnost až servilnost.

Když nemohou dávat najevo své emoce může se to ve fyziologické rovině projevovat zácpou nebo jiným onemocněním zažívacího traktu.

Obsah: 10ml

Panna

Panna je šesté znamení zvěrokruhu, spojené se souhvězdím Panny. Znamení Panny je v tradiční astrologii spojováno s planetou Merkur.

V západní astrologii je Slunce v konstelaci Panny zhruba od 23. srpna do 22. září, to jest v době podzimní rovnodennosti. V sideralistické astrologii je v ní zhruba od 7. září do 13. října.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
phytos-logo
 
Firma Phytos je rodinnou firmou zabývající se převážně esenciálními oleji a dalšími vonnými látkami a jejich využitím.
A co si myslí majitelé firmy Phytos? " Jsme přesvědčeni, že příroda již vymyslela vše dávno před příchodem člověka, jen je třeba tyto výsledky objevit a naučit se je využívat. Mezi našimi produkty jistě najdete mnoho inspirací na toto téma."